Menu

Bayern Munich winger Gnabry tests positive for Covid-19

Bayern Munich winger Gnabry tests positive for Covid-19
Gnabry natychmiast po otrzymaniu wyniku testu został odizolowany od drużyny. (Fot. Getty Images)
Bayern Munich winger Serge Gnabry has tested positive for Covid-19, the club has confirmed, handing the Champions League holders a blow ahead of their quarter-final reunion with Paris Saint-Germain on Wednesday.
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Pomocnik Bayernu Gnabry został natychmiast po otrzymaniu wyniku testu odizolowany od drużyny. Przebywa w swoim domu i czuje się dobrze. Nie ma na razie większych objawów choroby, choć narzeka na ból gardła.

Na razie też nie wiadomo, czy zagra w rewanżowym spotkaniu w Paryżu, ale jak podała niemiecka agencja dpa - jest to mało prawdopodobne.

Gnabry po raz drugi jest chory na Covid-19. Także w październiku miał pozytywny test na koronawirusa.

Z kolei w ekipie PSG z tego samego powodu zabraknie reprezentantów Włoch Marco Verrattiego i Alessandro Florenziego. Verrati już po raz drugi uzyskał pozytywny wynik testu na obecność w organizmie koronawirusa; wcześniej chorował w styczniu. Teraz dołączył do niego Florenzi, który zakażenie złapał prawdopodobnie w trakcie zgrupowania drużyny narodowej.

Argentyński trener PSG Mauricio Pochettino nie będzie mógł także skorzystać z kontuzjowanych Juana Bernata i Leonardo Paredesa.

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 17.05.2021
  GBP 5.2602 złEUR 4.5298 złUSD 3.7288 złCHF 4.1347 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement