Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Ukraina: Ocalić sobowtóra Zełenskiego

Ukraina: Ocalić sobowtóra Zełenskiego
Trzej "szefowie państw" pochodzą z Polski, Uzbekistanu i Hongkongu. (Fot. arte.tv)
Zełeński i Putin podpisują traktat pokojowy w obecności Kim Dzong Una? Nic się tu nie zgadza, a mimo to... wszystko jest prawdziwe! Ale w prawdziwym życiu "Putin" prowadzi firmę transportową. "Zełenski" jest blacharzem, a "Kim Dzong Un" - producentem muzycznym.
Advertisement
Advertisement

Trzej "szefowie państw" pochodzą z Polski, Uzbekistanu i Hongkongu. Ich życie zmieniło się o 180 stopni, gdy Rosja zaatakowała Ukrainę w lutym ubiegłego roku.

Sławomir Sobola z wykształcenia jest geodetą, ale na co dzień zajmuje się logistyką. W ciągu 15 lat
stał się znanym sobowtórem Putina: grał go w reklamie w Hongkongu, był Putinem w Meksyku i Izraelu, w klipach czy na deskach teatru w Edynburgu. 

24 lutego wszystko się zmieniło. Ludzie zaczęli obrzucać go wyzwiskami na ulicy, pogróżki zaczął dostawać zarówno on, jak i jego dzieci. Jednak to nie on jest teraz w największym niebezieczeństwie - kilka dni po inwazji Rosji na Ukrainę Sławomir otrzymał nieoczekiwany telefon od Howarda, sobowtóra Kim Dzong Una.

Howard uważa się za swego rodzaju pośrednika pomiędzy sobowtórami głów państw. Gdy wybuchła wojna natychmiast pomyślał o koledze po fachu - Umidzie, sobowtórze Zełenskiego. Umid pochodzi z Uzbekistanu, tuż przed wybuchem wojny miał kontrakt z rosyjskim producentem, ale w dniu wybuchu wojny był w Kijowie. Howard coraz bardziej obawiał się o jego bezpieczeństwo - obawiał się, że Umid może zostać porwany przez Rosjan i zamordowany przed kamerą, by sfingować śmierć prawdziwego ukraińskiego prezydenta.

Fałszywy Kim zadzwonił więc do fałszywego Putina, by skonsultować z nim, jak uratować fałszywego Zełenskiego. Tak oto trzech sobowtórów wpadło w sam środek wojny swoich oryginałów:

Twoja ocena:

Już zagłosowałeś!

Aktualna ocena: 4.33 / 3

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement
Rates by NBP, date 05.06.2023
GBP 5.2031 złEUR 4.4851 złUSD 4.1933 złCHF 4.6041 zł

News


Advertisement

Sport


Advertisement