Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Polka z Londynu uzyskuje 2 miliony funtów odszkodowania

Polka z Londynu uzyskuje 2 miliony funtów odszkodowania
Jeżeli miałeś wypadek w pracy lub drogowy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw o poważne urazy, kancelaria Sintons to najlepszty wybór. (Fot. Shutterstock)
Polka mieszkająca w Londynie, która doznała poważnego urazu mózgu, uzyskała odszkodowanie w wysokości 2 milionów funtów. Sprawę poszkodowanej kobiety prowadził Andrew McGowan.

Andrew, który ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań za poważne urazy, w tym uszkodzenia głowy, mózgu, rdzenia kręgowego, zmiażdżenia i amputacje, jest dyrektorem departamentu traumatycznych urazów neurologicznych w kancelarii Sintons. To jeden z czołowych specjalistów do spraw odszkodowań za ciężkie obrażenia i trwały uszczerbek na zdrowiu, który w trakcie swojej wieloletniej kariery reprezentował ciężko poszkodowane osoby dorosłe oraz dzieci.

Zaznacza on, iż poza uzyskaniem możliwie najwyższego zadośćuczynienia pieniężnego osoby ciężko poszkodowane oczekują od kancelarii adwokackiej pomocy w zorganizowaniu na koszt ubezpieczyciela i w porozumieniu z nim:

  • przedpłat (zaliczek) na pokrycie bieżących wydatków,
  • prywatnej, intensywnej rehabilitacji i terapii,
  • specjalistycznego sprzętu medycznego,
  • specjalistycznej opieki,
  • adaptacji domu do potrzeb poszkodowanego,
  • przystosowanego do potrzeb środka transportu.
Andrew McGowan - dyrektor departamentu traumatycznych urazów neurologicznych w kancelarii adwokackiej Sintons. (Fot. Sintons)

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

Mecenas Wójcik, polski prawnik w kancelarii Sintons, podkreśla, iż w sprawy polskich klientów zawsze jest również zaangażowany polski specjalista do spraw odszkodowań, który utrzymuje regularny kontakt z poszkodowanymi i ich rodzinami.

W obecnej sytuacji kontakt z klientem może w całości odbywać się poprzez rozmowy telefoniczne, video konferencje, kontakt emailowi oraz listowny, ale jeśli zaistnieje taka potrzeba, a osoba poszkodowana wyrazi chęć, istnieje możliwość spotkania się z klientem i jego rodziną w szpitalu lub domu. "Ważne jest także aby poszkodowani mieli świadomość, iż jeśli po wypadku wrócą do Polski, mogą ciągle liczyć na pomoc Adwokatów Sintons" - dodaje mecenas Wójcik.

Jeżeli miałeś wypadek w pracy lub drogowy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw o poważne urazy, polski prawnik kancelarii adwokackiej Sintons udzieli Ci darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe.

Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania na zasadzie "nie wygrywasz, nie płacisz", co oznacza, że klienci tej kancelarii nie ponoszą ryzyka finansowego.

0800 093 3060 – bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, porozmawiać z nami na czacie lub zgłosić nam sprawę online:

>> sintons.co.uk/pl
 

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>