Menu

Nadal will probably miss a Master ATP1000 because of his wedding with Xisca Perell

Nadal will probably miss a Master ATP1000 because of his wedding with Xisca Perell
Niektórzy fani tenisa twierdzą, że Nadal powinien przesunąć datę ślubu... (Fot. Getty Images)
After so many reports and speculations, it seems inevitable that Rafal Nadal and Maria Xisca Perello will get married this year. This is what has been reported by El Mundo, and the date is the 19th of October and, of course, it will take place in Mallorca.
Advertisement
News available in Polish

Na uroczystość, która odbędzie się w rezydencji Sa Fortalesa w miejscowości Port de Pollensa w północnej części Majorki, zaproszonych zostało kilkuset gości.

Turniej w Szanghaju odbędzie się w dniach 5-13 października, czyli tuż przed zaplanowaną datą ślubu.

Nadal, nazywany "królem Paryża" i "królem kortów ziemnych", gdyż aż 12 razy wygrał French Open (to rekord zwycięstw w jednym turnieju Wielkiego Szlema w singlu), w poniedziałek cieszył się z czwartej wygranej w Nowym Jorku (wcześniej 2010, 2013 i 2017).

Na twardych kortach wicelider rankingu tenisistów pokonał w finale Rosjanina Daniiła Miedwiediewa (5.) 7:5, 6:3, 5:7, 4:6, 6:4.

Hiszpan, który przyleciał już z Nowego Jorku na Majorkę, chce zrobić sobie dłuższe wolne po trudach turnieju i przed planowaną uroczystością - poinformował rzecznik Akademii założonej przez Nadala w rodzinnej miejscowości Manacor.

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 28.02.2020
  GBP 5.066 złEUR 4.335 złUSD 3.925 złCHF 4.073 zł

  Sport


  Advertisement