Menu

London Weather: Exact date snow will hit capital city revealed

London Weather: Exact date snow will hit capital city revealed
Śnieg ma spaść dokładnie 10 listopada. (Fot. Getty Images)
AccuWeather has forecast snow to fall in London on one date in November. The weather service forecast snow to hit the capital city on November 10, just weeks away.
Advertisement
News available in Polish

AccuWeather prognozuje, że śnieg w Londynie pojawi się dokładnie 10 listopada. Na ten dzień serwis pogodowy przewiduje, że "rano wystąpią opady śniegu i deszczu, a po południu - tylko deszczu" - informuje Express.co.uk.

Tymczasem w najbliższych dniach pogoda zapowiada się "w kratkę", przy czym i tak będzie znacznie przyjemniej w porównaniu do tego, czego doświadczyli do tej pory mieszkańcy Wielkiej Brytanii.

Jutro w większości kraju ma być słonecznie z temperaturą maksymalną wynoszącą 16 st. Celsjusza. Jedynie w północnej Szkocji może popadać i silniej powiać, ale - jak zaznacza Luke Miall z Met Office, cytowany przez "The Independent" - to "będzie wyjątek od reguły".

W tym tygodniu pogoda ma być "w kratkę". (Fot. Getty Images)

"Nie mamy co liczyć na babie lato, ale na pewno będziemy mieć lepszą pogodę niż do tej pory w październiku, kiedy w wielu miejscach deszcz padał przez większość dni" - informuje ekspert.

"Jednak środa i czwartek to już bardziej nieprzewidywalna pogoda, ponieważ będziemy wciśnięci pomiędzy dwa fronty pogodowe" - dodaje Luke Miall.

W tych dniach jest duża szansa na deszcz w północnej i zachodniej części kraju. "Najlepsza pogoda będzie w centrum i na południowym zachodzie, ale ryzyko deszczu jest możliwe niemal wszędzie" - podsumowuje ekspert Met Office.

Czytaj więcej:

Meteorolodzy: Do UK nadchodzi ekstremalnie mroźna zima

Wielka Brytania wciąż w deszczu. Uwaga na powodzie

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 13.08.2020
  GBP 4.865 złEUR 4.401 złUSD 3.718 złCHF 4.089 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement