Menu

Juventus with a 1-0 win over AC Milan

Juventus with a 1-0 win over AC Milan
Szczęsny spisywał się wczoraj bez zarzutu. (Fot. Getty Images)
Juventus stayed top of Serie A with a 1-0 win over AC Milan thanks to Paulo Dybala's fine strike on Sunday after Cristiano Ronaldo was substituted for the second game in a row and walked straight down the tunnel, clearly unhappy at the decision.
Advertisement
News available in Polish

Zdecydowanym faworytem był Juventus, ale niespodziewanie mediolańczycy długo toczyli z obrońcami tytułu wyrównaną walkę. Goście, a wśród nich Piątek, mieli kilka okazji do zdobycia bramki, jednak albo brakowało im precyzji, albo bez zarzutu spisywał się Szczęsny.

W ekipie gospodarzy nie błyszczał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk został zmieniony w 55. minucie, a za niego na boisku pojawił się Paulo Dybala. Wpuszczenie Argentyńczyka okazało się kluczowe. To właśnie on w 77. minucie płaskim strzałem dał swojej drużynie zwycięstwo.

Juventus ma punkt przewagi nad Interem Mediolan, który już w sobotę pokonał u siebie Veronę 2:1. Milan natomiast przegrał siedem z dotychczasowych 12 spotkań i w tabeli zajmuje 14. miejsce.

Mniej szczęścia miał wczoraj inny polski bramkarz - Bartłomiej Drągowski. Fioentina z nim w składzie przegrała na wyjeździe z Cagliari 2:5.

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 30.09.2020
  GBP 4.956 złEUR 4.527 złUSD 3.866 złCHF 4.188 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement