Menu

Is Jennifer Lopez going to be the 2020 Super Bowl halftime show performer?

Is Jennifer Lopez going to be the 2020 Super Bowl halftime show performer?
Koncerty J-Lo cieszą się ogromnym zainteresowaniem, trudno więc się dziwić, że szefowie Super Bowl chętnie by widzieli gwiazdę na swoim wydarzeniu. (Fot. Getty Images) (Fot. Getty Images)
Jennifer Lopez might be adding another accomplishment to her ever-growing list very soon. The singer and movie star is reportedly in talks to be the 2020 Super Bowl halftime show performer.
Advertisement
News available in Polish

W roku 2020 Super Bowl zostanie rozegrany na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie. Gdy tylko lokalizacja została ogłoszona, pojawiły się plotki, że gwiazdą wydarzenia może być Jennifer Lopez, która od wielu lat chciała zagrać podczas sportowej imprezy, ale ciągle nie mogła dograć terminów. Teraz ponoć kontrakt jest bliski podpisania.

Super Bowl jest nie tylko wydarzeniem sportowym, ale także kulturalno-rozrywkowym. W przerwie finału (tzw. half-time show), ma miejsce koncert muzyczny, a udział w nim uważany jest za wyróżnienie dla artysty.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 mld dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 mln egzemplarzy.

W dorobku Lopez ma takie przeboje, jak "If You Had My Love", "I'm Real", "On the Floor", "Jenny from the Block", "Play" czy "All I Have".

Dyskografię Amerykanki zamyka album "A.K.A.", który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, "Por Primera Vez". Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Uwikłana", emitowanym także w Polsce. Wkrótce w kinach pojawi się film "Ślicznotki" z J.Lo w roli głównej.

Majątek Lopez szacowany jest na 150 mln dolarów. Obiektem zainteresowania mediów przez całą karierę piosenkarki było jej życie prywatne. Lopez była trzykrotnie zamężna, a przez dwa lata tworzyła parę z aktorem Benem Affleckiem. Następnie poślubiła Marca Anthony’ego, a w 2008 r. urodziła bliźnięta, Maximiliana i Emme. Po 7 latach małżeństwa para się rozstała, a w 2014 sformalizowała rozwód.

W ubiegłych latach na Super Bowl występowali Maroon 5, Justin Timberlake, Lady Gaga, Bruno Mars, Coldplay, Katy Perry, Beyoncé, Madonna, The Rolling Stones i Paul McCartney. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 mln widzów. 

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 28.02.2020
  GBP 5.066 złEUR 4.335 złUSD 3.925 złCHF 4.073 zł

  Sport


  Advertisement