Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

IBB Polonia London wins in the hit of the second half of the season

IBB Polonia London wins in the hit of the second half of the season
Podopieczni Vangelisa Koutouleas dopisali kolejne punkty do ligowej tabeli. (Fot. sandsphotos)
On Saturday at the Brentford Fountain Leisure Center in West London, two of the best teams competed. IBB Polonia London won against Durham Palatinates 3-2 on their own court (25:21; 23:25; 25:17; 23:25; 15:12).
Advertisement
Advertisement
News available in Polish

Mecz od samego początku stał na bardzo wysokim poziomie, a gra przez pięć setów toczyła się punkt za punkt. Ostatecznie to IBB Polonia Londyn utrzymała presję i w końcówce decydującego tie-breaka nie pozwoliła przeciwnikowi odwrócić losów spotkania.

Dzięki temu, podopieczni Vangelisa Koutouleasa dopisali kolejne punkty do ligowej tabeli i pozostają jedyną drużyną w lidze, która od początku sezonu 2019/20 nie przegrała ani jednego meczu.  

"Doceniamy to, że mogliśmy się zmierzyć z wymagającym przeciwnikiem w walce o kolejne ligowe punkty. Nie chciałbym podważać klasy naszych dotychczasowych rywali w lidze, aczkolwiek życzyłbym sobie tak wysoko zawieszonej poprzeczki z dużo wyższą regularnością" - przyznał Dominik Żmuda, drugi asystent trenera IBB Polonii Londyn.

Gra przez pięć setów toczyła się punkt za punkt. (Fot. sandsphotos)

"Był to typowy męski mecz, który śmiało można określić mianem wizytówki siatkówki na Wyspach. Tak wyrównane pojedynki to jedyna droga do progresu, a ten jest w naszym zespole zauważalny. Kolejny mecz z rzędu gramy całą czternastką graczy, co będzie istotne w kontekście czekających nas spotkań. Każdy zawodnik jest ważnym elementem układanki. Jesteśmy blisko, by zrealizować nasze cele. Bądźcie z nami do końca i kibicujcie nam, bo to także dodaje skrzydeł" - dodał.

Na kolejne spotkanie londyńczycy nie muszą długo czekać. Już jutro odbędzie się zaległy mecz IBB Polonii z lokalnym przeciwnikiem Malory Eagles. Siatkarskie widowisko rozpocznie się o godzinie 19:30 w Brentford Fountain Leisure Centre w Londynie. 

"Mam nadzieję, że jutro ponownie będziemy oglądać siatkówkę na wysokim poziomie i wspólnie ze zgromadzonymi kibicami świetnie się bawić. Dlatego zapraszamy, by przybyć na mecz i do nas dołączyć" - oznajmił prezes Klubu Kibica IBB Polonii Londyn, Jan Płoszaj.

Czytaj więcej:

IBB Polonia Londyn rozpoczyna rok awansem do półfinału Pucharu Anglii

IBB Polonia Londyn ponownie lepsza od ligowego rywala

Finał Pucharu Anglii ponownie z IBB Polonią Londyn

  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 24.03.2023
  GBP 5.3417 złEUR 4.6911 złUSD 4.3742 złCHF 4.7623 zł
  Advertisement

  Sport


  Advertisement
  Advertisement