Menu

"Goodbye UK": The Dutch say goodbye to the British with a beach party

"Goodbye UK": The Dutch say goodbye to the British with a beach party
Organizator wydarzenia liczy na dużą frekwencję. (Fot. Getty Images)
Only 71 days are left to Brexit, while the citizens of continental Europe are already planning to say goodbye to the British. Dutchman Rona Toekook decided to organize an event on one of the Dutch beaches, to which all EU residents were invited.
Advertisement
News available in Polish

Według informacji na stronie wydarzenia na Facebooku, na "beach party" pojawi się jedzenie z całej Europy, a o dobre nastroje gości dbać będzie zatrudniony DJ. Jak wskazano, nawet puszczana muzyka ma odzwierciedlać różnorodność UE.

Uczestnicy będą tym samym zajadać się belgijskimi frytkami, popijając francuskie wino lub niemieckie piwo. Jeśli na miejscu pojawią się Polacy, z pewnością możemy spodziewać się równiez przyzwoitych zakąsek w postaci pierogów. 

Impreza odbędzie się dokładnie 31 października, a jednym z jej głównych elementów będzie "pożegnalne machanie w stronę Wielkiej Brytanii". Na udział w wydarzeniu zapisało się już ponad 60 tys. osób.

Organizator wydarzenia Rony Toekook, który prywatnie pracuje w mediach, ocenił, że "będzie to miłe pożegnanie z dobrym kumplem, który wybiera się sam w ekscytującą podróż i nie jest zbyt kumaty".

Wielka Brytania opuści Unię Europejską 31 października br. (Fot. Getty Images)

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 29.05.2020
  GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement