Menu

Cindy Crawford returns in advertising and real life

Cindy Crawford returns in advertising and real life
(Fot. screenshot/YouTube/Pepsi Super Bowl 2018 Ad Teaser)
The famous model Cindy Crawford will reappear at the Super Bowl match. At the 52nd NFL League Final, which will take place on February 4, it made a remake of the advertisement from 26 years ago, which was prepared for the occasion in 1992. She also announced that she plans to appear at the Minneapolis stadium.
Advertisement
News available in Polish

Chce zabrać na to wydarzenie ojca, z którym wcześniej oglądała już na żywo Super Bowl. W 1992 roku finał odbył się także w Minneapolis.

W nowej wersji reklamy Pepsi towarzyszył modelce 18-letni syn. Koncern produkujący napoje obchodzi w tym roku 120-lecie marki.

Każdy mecz w NFL przyciąga przed telewizory miliony fanów z całego świata, ale szczególnie Amerykanów, u których zjawisko Super Bowl to prawdziwe szaleństwo. Rekord oglądalności padł w 2015 roku, kiedy przed odbiornikami zasiadło 115,2 mln mieszkańców USA. Z tego powodu astronomiczne ceny osiąga czas przeznaczony na reklamy. W 2017 r. za 30 sekund stacja Fox inkasowała nawet 5,5 mln dolarów.

Główną muzyczną gwiazdą lutowego Super Bowl będzie Justin Timberlake. Popularny wokalista ma już na koncie dwa występy w przerwie finału ligi NFL. Jak poinformowały jej władze, dotychczas żaden indywidualny artysta nie wystąpił podczas Super Bowl trzy razy.

Mający w dorobku 10 nagród Grammy Timberlake w kontekście meczu finałowego kojarzony jest przede wszystkim z incydentem sprzed 13 lat, który został nazwany w mediach "Nipplegate" (afera sutkowa). Wokalista chwycił za fragment kostiumu Janet Jackson i oderwał go, odsłaniając nagą pierś występującej razem z nim piosenkarki. Zapewniał wówczas, że nie zrobił tego celowo, ale wiele osób nie dało wiary tym tłumaczeniom.

Kultoa reklama z 1992 roku:

I fragment najnowszej reklamy:

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 22.05.2020
  GBP 5.054 złEUR 4.523 złUSD 4.150 złCHF 4.269 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement