Our Privacy Policy and Cookies have been updated.

We have made some important changes to our Privacy and Cookies Policy and we want you to know what this means for you and your information.

Menu

Atletico Madrid close in on €60m Rodrigo deal

Atletico Madrid close in on €60m Rodrigo deal
Urodzony w Brazylii Rodrigo Moreno - zwany po prostu Rodrigo - trafił do Valencii w 2014 r. (Fot. Getty Images)
Atletico Madrid are set to complete a €60 million (£56m/$67m) deal to sign Valencia star Rodrigo Moreno. Sources close to the negotiations have revealed to Goal that a move is expected to become official in the next few days.
Advertisement
News available in Polish

Jak informuje "AS", Atletico osiągnęło porozumienie z Valencią, zgodnie z którym piłkarz ma przejść do madryckiego klubu za 55 milionów euro plus 5 milionów tzw. zmiennych.

Niektóre źródła podają kwotę 60 milionów, już bez szczegółów.

"Marca" napisała, że 28-letni napastnik pożegnał się już z kolegami z drużyny i nie wziął udziału we wtorkowym treningu. W godzinach popołudniowych ma przejść testy medyczne w Atletico.

Urodzony w Brazylii Rodrigo Moreno - zwany po prostu Rodrigo - trafił do Valencii w 2014 roku z Benfiki Lizbona (początkowo był wypożyczony). W poprzednim sezonie wywalczył z "Nietoperzami" Puchar Hiszpanii.

W reprezentacji kraju rozegrał dotychczas 18 meczów i strzelił pięć bramek. Wystąpił w mistrzostwach świata 2018 w Rosji.

 
  Advertisement
  Advertisement
  Rates by NBP, date 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Advertisement