Menu

Adam Małysz announced that he would reveal unknown facts about himself

Adam Małysz announced that he would reveal unknown facts about himself
"Oprócz skakania i jazdy na nartach, potrafię także jeździć na snowboardzie". (Fot. PAP Life)
This does not mean, however, that the king of the ski jump is getting ready to publish a shocking autobiography. It's about trivia that Malysz will share with fans on his Instagram profile.
Advertisement
News available in Polish

Już samo zdjęcie opublikowane na Instagramie zdradza, co w wolnym czasie zimą lubi robić Orzeł z Wisły. Były skoczek pozuje na nim na stoku z deską snowboardową. Jednak, żeby nikt nie miał wątpliwości - mistrz dodał we wpisie, że jest fanem tej dyscypliny.

"Oprócz skakania i jazdy na nartach, potrafię także jeździć na snowboardzie. Raczej amatorsko, ale sprawia mi to równie dużo frajdy, co zjazd na dwóch deskach" - napisał.

We wcześniejszej części swojego wpisu Małysz zapowiedział, że tym postem zaczyna nowy cykl.

"Zauważyłem, że dużą popularnością cieszą się moje zdjęcia z dawnych lat. Wrócę do nich jeszcze, pewnie nie raz. Chciałbym jednak podzielić się z wami czymś innym. Rozpoczynam serię ciekawostek o moim życiu, których raczej nie dowiecie się z oficjalnych wywiadów. Co jakiś czas będę publikował zdjęcia z nowinkami na swój temat, a wy napiszcie w komentarzach, czy jest to dla was zaskoczeniem, czy może wiedzieliście o tym już wcześniej" - zapowiedział.

  Advertisement
  Advertisement

  Latest news

  Rates by NBP, date 11.08.2020
  GBP 4.893 złEUR 4.402 złUSD 3.739 złCHF 4.090 zł

  Sport


  Sport

  Advertisement