Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jennifer Lopez wyznała, że rodzice nie okazywali jej miłości

Jennifer Lopez wyznała, że rodzice nie okazywali jej miłości
I pomyśleć, że J. Lo miała takie trudne dzieciństwo... (Fot. PAP/EPA)
27 lutego do katalogu platformy streamingowej Amazon Prime Video trafił dokument 'The Greatest Love Story Never Told' poświęcony Jennifer Lopez. Ta piosenkarka i aktorka opowiedziała w nim o swoich licznych zawodach miłosnych, reaktywacji związku z Benem Affleckiem oraz wieloletniej karierze w show-biznesie. Gwiazda wróciła też wspomnieniami do okresu dzieciństwa.
Advertisement
Advertisement

J. Lo przyznała w filmie, że nie otrzymała od rodziców wystarczająco dużo miłości i uwagi.

"Gdy dorastałam, bardzo brakowało mi osoby, dzięki której poczułabym się kochana. Byłam środkowym dzieckiem – nie najmłodszym, nie pierworodnym. Sprawiło to, że byłam w tym wszystkim zagubiona. Czułam się bardzo ignorowana przez mojego tatę, który pracował nocami, a w ciągu dnia spał. Nie mieliśmy przez to bliskiego kontaktu. Moja mama natomiast była osobą wyjątkowo narcystyczną, skupioną na sobie i żądną uwagi" – zdradziła nominowana do nagrody Grammy wokalistka.

Jennifer Lopez ma dwie siostry: 56-letnią Leslie i 52-letnią Lyndę. Rodzice artystki, Guadalupe Rodriguez and David Lopez, rozwiedli się w 1990 roku.

O niełatwej relacji z rodzicielką piosenkarka opowiedziała już w filmie dokumentalnym "Jennifer Lopez: Halftime" z 2022 roku. Jak wówczas ujawniła, matka stosowała względem córek fizyczną przemoc.

"Moja mama jest bardzo skomplikowana kobietą, która niesie potężny życiowy bagaż. Dążyła do tego, byśmy były niezależne i nie musiały polegać na mężczyznach. Robiła, co musiała, aby przetrwać, ale odbijało się to na nas. Spuszczała nam nieziemski łomot. Kiedy postanowiłam, że nie pójdę na studia, by zająć się tańcem, musiałam wyprowadzić się z domu. Powiedziała, że jeśli chcę mieszkać pod jej dachem, mam zdobyć edukację. Potwornie się wtedy pokłóciłyśmy, a ja spakowałam się i odeszłam. Przez pewien czas nocowałam w studiu tańca, byłam w zasadzie bezdomna" – wyznała artystka.

Comments
No one has commented on this topic yet.
Be the first to share your opinion!
Dodaj komentarz
Advertisement
Advertisement

News


Rates by NBP, date 15.04.2024
GBP 5.0192 złEUR 4.2851 złUSD 4.0209 złCHF 4.4047 zł
Advertisement

Sport


Advertisement
Advertisement