Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Dzięki temu portalowi oszczędzisz na zakupach w sieci!

Dzięki temu portalowi oszczędzisz na zakupach w sieci!
Nie przepłacaj za zakupy, jeśli możesz zrobić je taniej! (Fot. Getty Images)
W dobie szalejącej inflacji, rosnących cen nieruchomości i zbierającego coraz większe żniwa kryzysu związanego z kosztami życia, oszczędzanie jeszcze chyba nigdy wcześniej nie było tak ważne jak obecnie. Na szczęście z pomocą przychodzi nam technologia, a konkretniej - bardzo ciekawa platforma o nazwie Picodi.

Większość mieszkańców Wysp w ostatnim czasie bombardowana jest doniesieniami o kolejnych podwyżkach, a w mediach społecznościowych dziesiątki tysięcy osób udostępniają zdjęcia ukazujące absurdalnie wysokie ceny w supermarketach. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób przenosi swoje zakupy do sieci. Ale i w świecie internetowych zakupów można się naciąć. I właśnie tutaj z pomocą przychodzi Picodi!

Czym dokładnie jest Picodi?

Na pewno wielu z nas wielokrotnie znalazło się w sytuacji, gdy robiąc zakupy online zobaczyliśmy magiczne pole o nazwie "discount code". I nie bardzo wiedzieliśmy co w nim wpisać. Wielu z nas szukało informacji w sieci o dostępnych kuponach, jeszcze inni sprawdzali pocztę e-mail, pamiętając o jakiejś dawno zapomnianej wiadomości z kodem rabatowym. 

Picodi znacząco ułatwia ten proces - wyszukuje kod rabatowy za nas, dzięki czemu mamy pewność, że płacimy najlepszą możliwą cenę. To jednak nie wszystko! Serwis oferuje również możliwość cashbacku - zwrotu części zapłaconej przez nas ceny np. na nasze konto bankowe, PayPala lub przez Binance.

Picodi to portal, który nie tylko zawiera kody rabatowe do naszych ulubionych sklepów internetowych, ale również oferuje możliwość oszczędzania za pomocą przyjaznych narzędzi. Można wymienić choćby specjalną wtyczkę do przeglądarki, która ułatwi śledzenie rabatów/cashbacku oraz aplikację, która jest dostępna zarówno na Android jak i na iOS.

Jakie konkretnie korzyści finansowe odniosę z korzystania z Picodi?

Poza gwarancją, że za nasz produkt zapłacimy najniższą możliwą cenę, możemy liczyć na:

  • 15 proc. cashbacku za pierwsze zakupy
  • Do 8 proc. cashbacku za każde kolejne zakupy (bez limitów!)
  • Możliwość polecania serwisu znajomym i zarabiania na tym - zarówno osoba zapraszająca, jak i zaproszone, obie dostaną 4 funty. 

Czy Picodi oferuje zniżki do wszystkich sklepów w UK?

Obecnie Picodi umożliwia oszczędzanie w 290 sklepach w Wielkiej Brytanii. Na liście znajdują się największe sieci takie jak: Asos, JD Sports, Lookfantastic, Currys czy Booking.com. 

Korzystanie z Picodi może okazać się nieocenione także w trakcie naszych comiesięcznych zakupów do domu. Firma posiada m.in. kupony do sklepów sieci Boots, co jest dużym ułatwieniem przy uzupełnianiu domowych zapasów kosmetyków. 

Czy to jest za darmo?

W środowisku biznesowym często mówi się, że "nie ma lunchu za darmo". Jak więc jest w tym przypadku?

Serwis Picodi jest bardzo transparentny i sam informuje nas, w jaki sposób osiąga dochód. Opracowany przez niego system pozwala na oferowanie zniżek i cashbacku zupełnie za darmo i bez jakichkolwiek subskrypcji. 

Sklepy internetowe płacą Picodi prowizję za każdego klienta, który zrobi u nich zakupy. Picodi dzieli się częścią tej prowizji ze swoimi użytkownikami, dzięki czemu każda ze stron odnosi korzyść i może być zadowolona. Sprytne, prawda?

Czy korzystanie z Picodi jest bezpieczne?

Serwis, appka oraz wtyczka do przeglądarki nie tylko są bezpieczne, ale również szybkie i łatwe w obsłudze. Uspokajamy - jej właściciele nie mają siedziby w Chinach! Picodi to serwis wywodzący się z Polski, gdzie legalnie działa już od 2010 roku i cieszy się doskonałą reputacją wśród klientów.

Na co więc czekasz? Przekonaj się sam, jakie korzyści oferuje Picodi i rozpocznij swoją własną, domową walkę z inflacją, nie ruszając się nawet z fotela!

Rates by NBP, date 29.09.2023
GBP 5.3464 złEUR 4.6356 złUSD 4.3697 złCHF 4.8030 zł

News


Sport