Menu
Ad ID: 1282724 /
26 September

Poszukuję fajnej relacji z młodszą i atrakcyjną..

Greater London
Wimbledon
Guys seeking girls

Description


Poznam spontaniczną i atrakcyjną dziewczynę w wieku 30-30 lat z Londynu lub okolic, która ma ochotę na intrygującą znajomość w dyskretnej i napewno ciekawej relacji z niezależnym finansowo i wyrozumiałym mężczyzną a zarazem potrzebuje wsparcia... Odezwij się jeśli szukasz luźnego układu i czasami intrygującej przygody przy wzajemnym szacunku oraz z uśmiechem łącząc przyjemne z pożytecznym ze stałym, zadbanym i atrakcyjnym partnerem na poziomie!.. a bazując na kilku spotkaniach w miesiącu w dobrej atmosferze i oprawie. Fajnie jeśli relacja będzie nie tylko oparta na zabawie dobrym seksem i wspólnymi zakupami bielizny ale też sporadyczne wyjście do restauracji, szaleństwa w kuchni u mnie lub w apartamencie albo spontaniczny wypad sportowym autem nad morze lub country. Nawet Netflix, Prosecco i pizza w pochmurny weekend w dobrym towarzystwie smakuje lepiej..

Jestem wymagającym i pochłoniętym karierą singlem który potrafi docenić a reasumując oczekuję głównie spontaniczności, miłego towarzystwa i higieny w zamian gwarantując szacunek, bezpieczeństwo, dobrą zabawę, zrozumienie i pełną dyskrecję jeśli jej oczekujesz. Tym samym dojrzały mentalnie i odpowiedzialnym czterdziestolatek ustawionym w życiu, pochłonięty przez firmę oraz wyzwania a tym samym ostro zapracowany singiel któremu generalnie niczego nie brakuje poza brakiem czasu na sen ale...piekielnie młody duchem z dużym libido a tęsknię za nutą młodzieńczego temperamentu i spontaniczności, wyluzowania, dobrego seksu bez mechaniki lub tabu oraz bez mieszania zazdrości i życia prywatnego.. 

Po prostu przejrzyste reguły, stała ale luźna relacja z jedną partnerką, dobry humor i łapanie chwili gdy będzie nam pasować czasowo - wszystko do dogadania a fajnie jeśli mieszkasz w Londynie lub okolicach choć to nie warunek.. Nie szukam napewno zarozumiałej modelki z wybujałym ego lub dziewczyny z branży erotycznej a szanuję swój czas oraz prywatność i czas innych..Nie wnikam też w Twoje zależności, zobowiązania lub status - pełen szacunek do prywatności i wyrozumiały jeśli np. wychowujesz samotnie dziecko, masz skomplikowaną sytuację życiową, potrzebujesz dyskretnego wsparcia i zadbanego opiekuna z klasą który potrafi docenić lub może potrzebujesz odreagowania i trochę spontanicznej adrenaliny na poziomie w dobrej oprawie by tylko czasami uciec od przytłaczającej rutyny, pracy, obowiązków i codzienności żeby spełnić marzenia, fantazje. Po prostu bądź sobą... Odezwij się!...

Dyskretne zdjęcie mile widziane jeśli ogłoszenie zaciekawiło a zrewanżuje się adekwatnie.. Możemy złapać się na niezobowiązującą kawę lub drinka żeby przełamać wirtualność lub rozwiać obawy i zweryfikować rzeczywistość.  

Dawid

WhatsApp: 0751 698 6008 / Email: dawidpetronas@gmx.co.uk

  Advertisement

  Contact


  .
  Dawid

  Reply to this ad


  Message:*
  Your name:*
  Your email:^
  Your phone:^
  Activation question:*
  Enter the result: 8(-)3
  * - All fields marked with an asterisk are required!
  ^ - At least one form of contact is required!
  Advertisement
  Advertisement