Sponsored Links
Jobs

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - BRANZA ELEKTRYCZNA

Sales, Customer Service

Greater London > LDN

Ad ID: 1076715
Description

Capital Electrical Wholesalers jest Polską hurtownią elektryczną na brytyjskim rynku. Działamy na rynku już od wielu lat, również na polu usług elektrycznych i projektowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistom w branży elektrycznej, zdobywamy zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zadowolonych klientów. Naszym głównym punktem rozwoju jest instalacja i wdrażanie systemów zaawansowanego sterowania domem oraz systemów kina domowego. Jesteśmy dystrybutorami takich firm jak: Control 4, Lutron, RAKO, KNX, Legrand, Crestron.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - branża techniczna

Miejsce pracy: Londyn

Obowiązki:

- poszukiwanie, nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji handlowych z klientami na powierzonym terenie,

- rozwój sprzedaży,

- doradztwo techniczno-handlowe – na poziomie podstawowym, zaawansowane technicznie detale produktów klient może omówić z technikiem – specjalistą,

- organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów,

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,

- zdolności negocjacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność prowadzenia rozmów na wyższym szczeblu decyzyjnym,

- samodzielność w działaniu.

- doświadczenie w pracy z klientami w branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- możliwość rozwoju,

- dużą niezależność,

- atrakcyjne zarobki składające się z prowizji

Contact

Capital Electrical Wholesalers Ltd
Marcin Wickowski

Reply to this ad

Phone number according to the pattern country code phone number, for example: +44 7123456789 or +48 221234567
* - All fields marked with an asterisk are required!
^ - At least one form of contact is required!
Anti spam!
Do NOT contact me offering services or anything of a commercial nature.

Filter