Sponsored Links
Jobs

£380—£450per week

Opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Anglia

Domestic, AuPair, Cleaning

South West England > LDN

Ad ID: 901304
Job reference number: live in care
Refreshed on 19 December 2014
Description

Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii oraz współpracuję jedynie z najlepszymi firmami z branży.  Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy w stanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszych dni pobytu u pracodawcy.

Zadania: Opieka nad osobą starszą w domu podopiecznego. Asystowanie w czynnościach dnia codziennego, higiena osobista, karmienie, ubieranie, przygotowywanie posiłków. Tygodniowe szkolenie. Po zakończeniu szkolenia, opiekunka rozpoczyna pracę w domu podopiecznego.

Wymagania:

 – ważny paszport

 – dobra znajomość języka angielskiego – koniecznie!

 – wcześniejsze doświadczenie w pracy jako opiekunka – mile widziane,

 – umiejętność gotowania, przygotowywania posiłków,

 – bardzo dobre zrozumienie roli opiekunki

Oferujemy:

– stawkę: 400 GBP – 420 GBP tygodniowo, ( w zależnosci od doświadczenia)

 – praca w systemie 4 do 6 tygodni a następnie 1 do 2 tygodni przerwy, ewentualnie jeśli pracownik preferuje pracę w systemie 8 tygodni, następnie dłuższa przerwa, jest też taka możliwość

Aby aplikować należy wysłać CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule live–in care.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Contact

Cekal
Tomek Czekala

Reply to this ad

Phone number according to the pattern country code phone number, for example: +44 7123456789 or +48 221234567
* - All fields marked with an asterisk are required!
^ - At least one form of contact is required!
Anti spam!
Do NOT contact me offering services or anything of a commercial nature.

Filter