Sponsored Links
Jobs

Praca Budowlana / Utrzymanie Domów (North West, Zatrudnienie lub samozatrudnienie)

Building & Construction

North West England > PR72RL

Ad ID: 1327436
Refreshed on 5 June
Description

Poszukujemy pracownika do realizacji prac związanych z utrzymaniem domów na wynajem oraz bieżących projektów budowlanych / remontowych.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie

– Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem

– Pracę w stabilnej firmie

– Możliwość nauki od doswiadczonego stolarza oraz w innych obszarach

Zakres obowiązków:

– Naprawa drobnych usterek

– Prace malarskie po wyprowadzce

– Inne prace związane z utrzymaniem domów

– Prace na innych projektach remontowych

– Godz pracy – Pn–Pt, 7:30 – 16:30, mozliwosc pracy w Sob

Kogo szukamy:

– Doswiadczenie ogolnobudowlane mile widziane

– Prawo jazdy (max. 3 punkty aby moc prowadzic firmowego vana)

– Sumienne i dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Contact

Mal Noga

Reply to this ad

Phone number according to the pattern country code phone number, for example: +44 7123456789 or +48 221234567
* - All fields marked with an asterisk are required!
^ - At least one form of contact is required!
Anti spam!
Do NOT contact me offering services or anything of a commercial nature.

Filter