Sponsored Links
Jobs

£13—£15per hour

Kelner/kelnenrka

Hospitality & Catering

Limehouse > East London E1

Ad ID: 1326877
Refreshed on 22 May
Description

Poszukujemy energicznej osoby do pracy w cafe/bistro.

Tylko dzienne zmiany, w godzinach miedzy 9 a 17. Praca w pelnym wymiarze godzin, 5/6 dni w tygodniu.

Wolne poniedzialki.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, punktualne wynagrodzenie, platny holiday,  platna przerwa oraz darmowy lunch.

Obowiązki na stanowisku to między innymi:

Obsluga klienta,

Przyjmowanie zamówień,

Przygotowywanie swiezych soków,  smoothies itp.

Dbałość o czystość zarówno za barem jak i na sali,

Pobieranie płatności.

Warunek konieczny do podjecia wspolpracy to:

Komunikatywny angielski, oraz uprzednie doświadczenie,

Konto w banku,

NIN

Settle lub presettle status.

Stawka miedzy 13 a 15 na godzinę w zależności o doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt wyłącznie SMS lub przez formularz na stronie.

Contact

sylwiaj j
Sylwia

Reply to this ad

Phone number according to the pattern country code phone number, for example: +44 7123456789 or +48 221234567
* - All fields marked with an asterisk are required!
^ - At least one form of contact is required!
Anti spam!
Do NOT contact me offering services or anything of a commercial nature.

Filter