Sponsored Links
Jobs

£75—£85per hour

Pomocnik Elektryka / Instalator

Building & Construction

Londyn > Greater London LDN

Ad ID: 1160192
Description

Firma Werner and Werner Ltd ma ustabilizowaną pozycję na rynku budowlanym w Londynie, naszym stałym źródłem klientów jest rekomendacja poprzez zaprzyjaźnione biura architektoniczne. Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych dla osób oraz firm skupiając się na średniej wielkości projektach (extensions, lofts, refurbishments, office & shop fit outs).

Chcesz nauczyc sie czegos nowego? Masz juz troche doswiadczenia z instalacjami elektrycznymi?To praca dla Ciebie!!

Wykonujemy projekty o wysokim standardzie wykończenia.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Pomocnik Elektryka / Instalator

Obowiązki:

– instalacje od podstaw oraz poprawki do istniejacych instalacji

– montaz fusebardow

– 2nd fix

– CAT6/Ethernet

– TV

– Instalacje domowe systemow przeciwpozarowych

Oczekiwania:

– doswiadczenie na podobnym stanowisku

– samodzielność, dobra organizacja pracy

– sumienność, staranność i dokladność

– entuzjazm do pracy

– komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

– umiejetnosc czytania planow elektrycznych ze zrozumieniem

Oferujemy:

– pracę stabilną, prowadzimy projekty rownież w okresie zimowym

– wynagrodzenie podstawowe zależne od jakości wykonywanej pracy

– praca 6 dni w tygodniu, wyplata nastepuje z tygodniowym opoznieniem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy lub kontakt telefoniczny, prosimy dzwonic na numer komorkowy tylko po 17:30, we wczesniejszych godzinach na biurowy.

hr@wernerandwerner.co.uk

Contact

Werner & Werner Ltd
Stanislaw Ratajski / Mateusz Litwin

Reply to this ad

Phone number according to the pattern country code phone number, for example: +44 7123456789 or +48 221234567
* - All fields marked with an asterisk are required!
^ - At least one form of contact is required!
Anti spam!
Do NOT contact me offering services or anything of a commercial nature.

Filter