Menu

Irlandia: Bank AIB oferuje zwroty za zakupy kartą Visa

Irlandia: Bank AIB oferuje zwroty za zakupy kartą Visa
Z oferty mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy Irlandii. (Fot. Getty Images)
Popularny w Irlandii bank AIB rozpoczął promocję, dzięki której klienci korzystający z kart płatniczych Visa otrzymują zwrot części sumy wydanej w określonych punktach handlowych. Jednym z partnerów kampanii jest Lidl.
Reklama

Dzięki nowej ofercie, osoby, które zarejestrują swoje karty płatnicze na stronie banku, będą mogły otrzymać określone zwroty za zakupy w takich miejscach jak Lidl, Topaz, Boots, H&M, Easons, Butlers Chocolate Café, Elverys Sports, Apache Pizza czy Enterprise Rent a Car.

Dla dyskontu Lidl jest to pierwszy system lojalnościowy, w jakim bierze on udział. Niemiecki gigant oferować będzie do 24 maja €10 zwrotu za zakupy o wartości minimum €35.

W sumie promocja obejmuje 70 punktów handlowych i usługowych w Irlandii.

Aby móc skorzystać z oferty, należy zarejestrować swoją kartę płatniczą Visa na portalu AIB Everyday Rewards. Zwroty wynoszą od 10 do 25% wartości transakcji. Nie trzeba drukować kuponów ani kodów - środki przelewane są automatycznie na konto, przeważnie w ciągu pięciu dni.

Oferty promocyjne są dostosowywane do indywidualnych klientów na podstawie ich zwyczajów zakupowych.

Jak zapewnia Philip Konopik, kierownik sieci kart płatniczych Visa na Irlandię, informacje o wydatkach klientów nie będą udostępniane sprzedawcom.

Brian Keating, dyrektor marki AIB, przekonuje, że Visa oferuje klientom "naprawdę prosty i bezpośredni sposób" uzyskiwania zwrotów za wydatki w punktach objętych promocją.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani tym innowacyjnym programem i korzyściami, jakie daje on naszym klientom” - podkreśla.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 20.04.2018
  GBP 4.766 złEUR 4.172 złUSD 3.388 złCHF 3.483 zł

  Sport


  Reklama