Ładuję...
Ładuję...
Ładuję...
Ładuję...
Ładuję...
Ładuję...
Ładuję...
Ładuję...
 » Biuro
  O nas
Konstrukcja portalu

Londynek.net to przestrzeń online, która podzielona w logiczne, łatwe w obsłudze działy oferuje różnorodne serwisy:

PANEL OGŁOSZENIOWY
To skrupulatnie dopracowany i łatwy w obsłudze dział z tysiącami ofert. Sektor podzielony tematycznie na działy Mieszkania, Praca, Kupię-Sprzedam, Usługi, Motoryzacja oraz Towarzyskie.

WIADOMOŚCI
Nad dostarczaniem Państwu bieżących informacji na temat Polaków na świecie oraz sprawach dla nich ważnych czuwa nasz profesjonalny Newsroom.

UKIPEDIA
Sekcja, która stanowi źródło informacji na temat życia w Wielkiej Brytanii.
Zestaw artykułów stworzonych na podstawie stron rządowych czy też informacji otrzymanych bezpośrednio od ekspertów z poszczególnych dziedzin.

CZYTELNIA
W dziale tym realizujemy nasz autorski projekt. Zakwalifikowani freelancerzy publikują swoje teksty w specjalnie stworzonych dla nich profilach.

KALENDARIUM
Najbardziej obszerna baza zapowiedzi wydarzeń polonijnych na Wyspach Brytyjskich. Poprzez bezpośredni kontakt z organizatorami dostarczamy na łamach portalu informacji o realizowanych projektach, m.in. takich jak koncerty, warsztaty, kabarety, festiwale czy targi. W wielu przypadkach obejmujemy wydarzenia patronatem.

Przy okazji zapowiedzi organizowane są konkursy, w których nasi użytkownicy wygrywają darmowe bilety, czy też nagrody rzeczowe.
Londynkowe Kalendarium znane jest ze swojej różnorodności i wiarygodności dzięki bezpośrednim kontaktom z organizatorami.

KURSY WALUT
Udostępniamy Państwu przelicznik walutowy oparty na kursach NBP. Dodatkowa zakładka pozwala na obserwację zachowań walut na wykresie w określonym czasie.

DORADZTWO ZAWODOWE
Zamieszczane w dziale materiały dotyczą najistotniejszych zagadnień związanych z planowaniem i rozwijaniem kariery zawodowej. Dodatkowo, eksperci z PPC odpowiedzą na pytania dotyczące pracy i kariery w Wielkiej Brytanii.

FORUM
Tematycznie uporządkowane pokoje to doskonałe miejsce do wymieniania poglądów, udzielania porad, jednym słowem komunikacji.
Nasi moderatorzy czuwają nad porządkiem tego działu i odpowiadają na wszelkie postawione pytania.

Ogromne zainteresowanie tą częścią portalu zaowocowało podziałem jej na fora poszczególnych miast.

Zagadnienia interesujące użytkowników portalu zgrupowane są w działach tematycznych. Skondensowaną, a przez to bardzo cenioną informację, można znaleźć w dziale FAQ. Współpraca z polonijnymi mediami gwarantuje natomiast szybki dostęp do najnowszych artykułów prasowych.