Aktualnie: 49 imprez!


Znaleziono: 49 imprez! Pokaż wynik jako: Kalendarz Listę Plakaty Mapę


Ognisko Polskie Londyn55 Exhibition Road, South KensingtonSW7 2PN

Jak często robiłeś ostatnio nowe rzeczy? Kiedy napisałeś swoją mowę w Polish Your Polish? Czy przyszło Ci to z łatwością? Czy długo się nad tym zastanawiałaś/łeś? Wiele razy słyszałam, że z kreatywnością trzeba się urodzić. Że niektórzy po prostu ją mają, a niektórzy nie. Podczas najbliższego spotkania w klubie Polish Your Polish, pozwolę sobie obalić ten mit!


Ceol Castle Birmingham402 Moseley Road B12 9AT

Zapraszamy na koncert prezentujący przekrój twórczości Kaliego.


Eiger Music Studios LeedsNew Craven GateLS11 5NF

Zapraszamy na koncert prezentujący przekrój twórczości Kaliego.

The Cottage LondynWoodhurst RoadW3 6SL

Zapraszamy na warsztaty Theta Healing: "Obudź swoje intuicyjne zmysły, by zmienić swoje życie na szczęśliwe i spełnione".


Button Factory DublinCurved St, Temple BarDublin 2

Polska Muzyka na Wyspach oraz LEMON MOSQUITO dzięki wsparciu Salek’s Motors maja ogromny zaszczyt zaprosić na koncert jednego z najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki – HEY – w Dublinie!

Olympia 2 LondynHammersmith RoadW14 8UX

Polskie firmy budowlane w Wielkiej Brytanii zdobyły ogromną reputację wśród brytyjskich Klientów: stosunek jakości do ceny, solidne wykonanie, terminowość realizacji projektów i postawa, że wszystko "da się zrobić".

Westminster Pier Londyn CentralnyWestmninisterSW1A 2JH

27 października zapraszamy wszystkich na jedyną imprezę Halloween na statku, którą poprowadzą dobrze Wam znani i lubiani DJe MR WHITE oraz NonExist, nie zabraknie też gości specjalnych.

The 1865 SouthamptonBrunswick Square, SouthamptonSO14 3AR

Muzyka rockowa nie musi stać w sprzeczności do patriotyzmu, tradycji, historii Narodu, szacunku do Bohaterów i pamięci przelanej przez Nich krwi. Contra Mundum, w tłumaczeniu: Przeciw Światu. My stajemy „tylko" i „aż’’ PRZECIW ZAPOMNIENIU.

Poprzednia strona
1231-20 (49)
Reklama
Kali w Leeds!

Eiger Music Studios LeedsNew Craven GateLS11 5NF
Peja w Leeds

Eiger Music Studios LeedsNew Craven GateLS11 5NF
Reklama