Menu
Nr ogłoszenia: 1112583 /
18 maja

Odrobinę dystansu

Londyn Pd.-Zach.
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Może na początek o tym, na czym mi nie zależy. Nie szukam niczego łatwego. Nie szukam niczego okazjonalnego. Szukam przyjaźni. Tak, jestem w związku. Nie, nie chcę się rozwieść. Nie szukam romansu. Chcę kogoś spoza układu, w którym jestem, całego tego łańcucha znajomych. Czaasem człowiek potrzebuje rozmowy z kimś, kto spojrzy na niego inaczej niż ludzie dookoła. Mam 40 lat. Wyglądam podobno całkiem znośnie, jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie. Poznam kobietę będącą w związku, która również potrzebuje oddechu i kontaktu z kimś innym od ludzi ze swojego otoczenia, kogoś, kto preferuje pisanie, kto rozumie ograniczenia czasowe, bo sam je ma. Najchętniej południowo zachodni Londyn. Kto wie, może kawa również się kiedyś uda.

Kontakt


Michał

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 8(+)1
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama