Menu
Nr ogłoszenia: 1163652 /
12 marca

Mężczyzna szuka kobiety

Londyn
Mężczyzna szuka kobiety

Treść ogłoszenia


Ogłoszenie jakich tutaj wiele, aczkolwiek malo to istotne. Lubię kobiece ciało, uwielbiam. Dotykać, smakować, całować, lizać, brać subtelnie i brutalnie dziko. Mam duże potrzeby i jeszcze większą wyobraźnię i chęć ich zaspokojenia. 34 lata, wysoki, dobrze zbudowany, bez wąsa, kaprawego spojrzenia i dziurawych skarpetek. Sex to czysta przyjemność, nie okazja do wyładowania stresu. Słuchaj, prosto. Wiemy o sobie tyle na ile sami sobie pozwolimy, bez wnikania na siłę, bez tańca godowego. Po co komplikować coś co jest piękne w swej prostocie. Szukasz w podobnym kierunku? To dlaczego w mojej skrzynce nie ma jeszcze od ciebie wiadomości?

Kontakt


Tomek

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 2(-)0
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/5Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

2/5Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

3/5Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

4/5Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

5/5Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

Reklama
Reklama