Menu

Wielki finał Metamorfoz Polek!

Wielki finał Metamorfoz Polek!
Finalistki programu Metamorfozy (fot. Artur Jabba)
W miniony piątek, 3 marca, w lokalu Arista Bar odbyło się finałowe przyjęcie drugiej edycji projektu Metamorfozy. Dzięki pakietom zabiegów upiększających kolejne Polki miały szansę zupełnie za darmo, w spektakularny sposób odmienić swój wizerunek.

Nabór do drugiej edycji programu rozpoczął się jesienią ubiegłego roku. Liczba kandydatek, które się zgłosiły, przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Spośród zgłoszeń wybrano kilka Pań, które poddano serii kompleksowych zabiegów. W spełnieniu marzeń uczestniczek pomagał sztab profesjonalistów, m.in.: kosmetolog Magdalena Zagórska, właścicielka salonu My SPA Expert Justyna Szwed, fryzjerka Aneta Muckus, fotograf Artur Jabba, stylistka paznokci Anna Helena oraz makijażystka Beata Ankowska.

Podczas przyjęcia w Arista Bar uczestniczki projektu w towarzystwie sztabu współpracujących z nimi specjalistów zaprezentowały efekty swojej kilkumiesięcznej pracy. Imprezę poprowadziła znana na Wyspach modelka Kate Ice, wśród zaproszonych gości znalazła się m.in. Miss Euro 2016 Marta Barczok, a oprawę muzyczną zapewnił zespół You and Me.

O tym, jak wyglądało przyjęcie finałowe, opowiada organizatorka Metamorfoz, pani Marta Borowiecka.

- Jest mi niezmiernie miło, że udało się zorganizować kolejną edycję Metamorfoz. Nie mogłam się napatrzeć na Panie podczas finału – wyglądały na bardzo szcześliwe! Oczywiście, nie obeszło się bez łez wzruszenia, Podczas przyjęcia, po prezentacji Pań, zrobiliśmy wśród widowni głosowanie na najbardziej spektakularną metamorfozę. Wygrała pani Dorota, której cały czas kibicowałam. Jest to wspaniała kobieta po przejściach, która dzięki programowi dostała drugie życie. Tak samo zresztą jak pani Agnieszka. Pani Agnieszka nigdy wcześniej nie chodziła w sukienkach! Mam nadzieję, że ich metamorfoza będzie trwała.

Projekt Metamorfozy to bowiem nie tylko zabiegi kosmetyczne i nowa sukienka. Przez cały czas trwania programu pozostawałam z Paniami w kontakcie i starałam się im pomagać również w problemach dnia codziennego, gdy miały moment załamania lub po prostu gorszy dzień. Wciąż mam kontakt z Paniami, które wzięły udział w pierwszej edycji Metamorfoz – które zresztą były obecne na wielkim finale drugiej edycji i które są obecne na większości przyjęć w Restauracji Miód & Malina – miejscu, gdzie się spotykamy. Właścicielka restauracji, pani Żaneta, często organizuje różne spotkania dla Pań i mam nadzieję, że również Panie biorące udział w drugiej edycji pozostaną naszymi dobrymi przyjaciółkami.

Podczas przyjęcia na scenie obecni byli również specjaliści, którzy pracowali nad Metamorfozami. Jednym z nich jest kosmetolog Magdalena Zagórska. Pani Magdalena opowiedziała nam o serii profesjonalnych zabiegów, którym poddana była jedna z uczestniczek.

- Miałam przyjemność pracować nad metamorfozą pani Anny Kubickiej. Pani Ania zostala poddana serii zabiegów fotoodmładzania, dzięki którym pobudziliśmy skórę do naturalnego procesu regeneracji, uzyskaliśmy delikatny lifting bez skalpela, wygładziliśmy zmarszczki i dodaliśmy skórze blasku. Poza zabiegami na twarz pani Ania przeszła również serię zabiegów mezoterapii igłowej na ciało, dzięki której pozbyła się zbędnych centymetrów. W obwodzie pasa pani Ania straciła 5cm, w biodrach 6cm i w udach po 6cm. Poza tym pozbyliśmy się również niechcianego cellulitu, dzięki czemu pani Ania może się teraz cieszyć wspaniałym, zdrowym ciałem.

Inną specjalistką biorącą udział w projekcie jest Justyna Szwed, właścicielka salonu My SPA Expert.

- My SPA Expert to miejsce, gdzie przemiany klientek zdarzają się każdego dnia, jednak dzięki programowi Metamorphosis London chcieliśmy wykonać ukłon w kierunku Polek. Podczas nominacji wybraliśmy Panie, których przemiana wymagała największego wkładu profesjonalnej opieki i zaawansowanych zabiegów. W ciągu aż 3 miesięcy wykonane zostały zabiegi m.in. takie jak: Tshape, HIFU, fale radiowe, seria zabiegów kwasami chemicznymi, a dodatkowo Panie dostaly kompleksowy zestaw do codziennej pielęgnacji skóry szwajcarskimi kosmetykami Arbonne. Efekty naszej pracy przerosły najśmielsze oczekiwania uczestniczek, jak również samego My SPA Expert.

A jak wygląda projekt oczami samych uczestniczek? Opowiada nam o tym pani Agnieszka, która w głosowaniu na najlepszą metamorfozę zajęła drugie miejsce.

- Moja przygoda z Metamorfozami rozpoczęła się od artykułu na portalu Londynek.net, z którego dowiedziałam się o programie i możliwości zgłoszenia się. Postanowiłam napisać i spróbować. W tym czasie brakowało mi samoakceptacji i wiary w siebie. Przestałam o siebie dbać, cały swój czas poświęcając pracy i obowiązkom domowym. Potrzebowałam czyjejś pomocy, aby znów poczuć się kobieco.

Nie mogłam uwierzyć, gdy pani Marta wysyłała mi e-mail z zaproszeniem do projektu! Udział w nim był wyzwaniem między innymi dlatego, że na zabiegi musiałam dojeżdżać do Londynu aż 55 mil! Ogromnym wsparciem był dla mnie mój narzeczony. Późnymi wieczorami – bo ze względu na pracę nie mogłam pozwolić sobie na wyjazdy wcześniej – woził mnie do Londynu na zabiegi i cierpliwie czekał na mnie w samochodzie, nieraz nawet do pierwszej w nocy. A przecież kolejnego dnia musiał wstawać o szóstej rano do pracy!

Metamorfoza całkowicie mnie odmieniła. Fizycznie - dzięki Metamrofozie pozbyłam się 20 cm w pasie, 10 cm w biodrach, 10 cm w udach, a zamiast rozmiaru 44, noszę 38 – ale również duchowo. Dawna Agnieszka zniknęła, jest Agnieszka silniejsza i bardziej otwarta do ludzi, a wszystko dzięki pomocy wyjątkowych kobiet. Nigdy nie zapomnę ile pani Justyna Szwed, u której wykonywane miałam zabiegi, poświęciła czasu i pracy, aby była silniejszą i atrakcyjniejszą kobietą. Dzięki organizatorce, Pani Marcie, po raz pierwszy w życiu założyłam buty na wysokim obcasie, dzięki niej też po raz pierwszy ubrałam sukienkę. Bardzo bałam się wizyty u fryzjerki, ale złote rączki Pani Anety Muckuc dokonały cudów na mojej głowie. Z kolei pani Beata Ankowska jest dla mnie prawdziwą artystką od malowania przecudnych dzieł na kobiecej twarzy – wykonała dla mnie przepiękny makijaż. Bardzo dziękuję wszystkim tym Paniom za stworzenie i odrodzenie we mnie pięknej kobiety.

- Mam nadzieję że projekt będzie się rozwijał z każdą kolejną edycją i że z edycji na edycję będziemy mogli pomagać jeszcze bardziej – podsumowuje Marta Borowiecka i z uśmiechem dodaje: - Liczymy, że zaczną się do nas zgłaszać również mężczyźni!

3 edycja projektu Metamorfozy ruszy już niebawem, dlatego zapraszamy do obserwowania profilu Facebook projektu: https://www.facebook.com/metamorphosislondon/

Komentarze


  • THC
    18 marca 2017, 07:50

    Brawoo dla wszystkich Polek w UK !

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.03.2018
GBP 4.856 złEUR 4.242 złUSD 3.454 złCHF 3.620 zł

Sport


Reklama