Menu

Polka sensacją brytyjskich mediów za sprawą włosów!

Polka sensacją brytyjskich mediów za sprawą włosów!
Polka z Londynu i jej słynne już włosy. (Fot. Instagram/@miss_longhair)
Polka z Londynu ma blond włosy, które sięgają jej do kostek! 32-letnia kobieta zainteresowała tym brytyjskie media. "Nie wyobrażam siebie w krótkich włosach" - zaznacza w wypowiedzi dla "Daily Mail".

Brytyjski dziennik z podziwem pisze, że włosy 32-letniej Polki są tak długie, iż kobieta z łatwością może zrobić z nich sukienkę, wystarczy tylko założyć pasek...

Pani Małgorzata Kulczyk podcina włosy regularnie, ale nigdy więcej niż 2 cm. Zapuszcza je, odkąd skończyła 7 lat. Fryzura wymaga od niej nie lada pracy, suszenie trwa co prawda 20 minut, ale jeśli pozostawi je do naturalnego wyschnięcia, musi już czekać godzinami.

Polka najczęściej czesze się w kucyk lub zaplata warkocz, ale lubi też eksperymentować. Zdjęcia jej niezwykłych włosów można oglądać na Instagramie. Jej konto nazywa się miss_longhair.

Brytyjski dziennik porównuje Polkę do słynnej postaci z baśni braci Grimm - Roszpunki. Podobnie jak ona, Polka ma niezwykle długie włosy. Gazeta nie wspomina niestety, czy te prawdziwe włosy również mają magiczną moc...

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.02.2018
GBP 4.723 złEUR 4.181 złUSD 3.401 złCHF 3.625 zł

Sport


Reklama