Menu

Kuzynka Gigi i Belli Hadid została modelką

Kuzynka Gigi i Belli Hadid została modelką
Czy Joann powtórzy sukces swoich kuzynek? (Fot. Instagram/@joannvdherik)
Ta sama blond grzywka jak u Gigi, takie samo spojrzenie jakie dostrzegamy u Belli. Kuzynka sióstr Hadid, Joann van den Herik, właśnie podpisała swój pierwszy kontrakt modelki. Czyżby to był wielki boom na określony typ urody?

Są rodziny, dla których Matka Natura jest szczególnie hojna. Po karierze w agencji Ford Models, którą zrobiła przed laty Yolanda Hadid (była modelką przez 15 lat), to teraz trójka jej dzieci: Gigi, Bella i Anwar szturmem dostała się do świata mody.

Podczas gdy jej dwie córki, Gigi i Bella są już na szczycie list przebojów najbardziej poszukiwanych modelek, to również i jej syn, Anwar, rozpoczął pracę modela na pokazach mody dla mężczyzn.

Czy to już koniec historii rodziny? Niezupełnie. Yolanda, z domu van den Herik, ma również siostrzenicę, Joann, która właśnie podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją modelek.

18-latka z Amsterdamu jest córką Leo van den Herika, brata Yolandy. Blond włosy i przenikliwe niebieskie oczy sprawiają, że nie można nie zauważyć podobieństwa pomiędzy Joann i jej kuzynkami. Jedyna znacząca różnica to ta, że Joann nosi rozmiar 40. Ale te cechy właśnie szybko zauważyła agencja 12+ UK Model Management, która specjalizuje się w krąglejszych modelkach. Podpisując kontrakt, dziewczyna rozpoczęła już swą przygodę z modą.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.02.2018
GBP 4.704 złEUR 4.147 złUSD 3.360 złCHF 3.597 zł

Sport


Reklama