Menu

Letni HIT! Bezzwrotne £3 000 na wakacje. Jak je otrzymać?

Letni HIT! Bezzwrotne £3 000 na wakacje. Jak je otrzymać?
Zwrot opłat bankowych – co to oznacza? (Fot. Thinkstock)
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Chcesz odpocząć od pracy w UK? Wyrwać się na tydzień urlopu lub odwiedzić rodzinę w Polsce? Jednak po sprawdzeniu stanu swojego konta znowu stwierdzasz, że nie w tym roku? Teraz możesz zyskać dodatkowo nawet 3 000 funtów.
Reklama

Pieniądze te nie podlegają zwrotowi i są wyłącznie do Twojej dyspozycji. Zobacz, dlaczego rząd brytyjski rozdaje Polakom dodatkowe funty. Sprawdź, gdzie znaleźć wniosek i jak je pobrać?

Wniosek można złożyć bez wychodzenia z domu, a do odzyskania nadpłat upoważniony jest co drugi Polak mieszkający na Wyspach. Zobacz, kiedy należy Ci się zwrot opłat bankowych.

Dowiedz się, czy należy Ci się 3 tysiące funtów - wypełnij formularz w 10 sekund!

3 000, 4000, a nawet 5000 funtów – rząd brytyjski płaci za swoje błędy!

Rozpoczynając pracę w UK już na wstępie zostałeś poinformowany, że potrzebujesz konta bankowego. To na nie przelewane jest Twoje wynagrodzenie, a także z niego dokonujesz opłaty za mieszkanie i zużyte media. Przyjrzałeś się jednak dokładnie swojemu kontu bankowemu? Prawdopodobnie jest ono płatne i co miesiąc ubywa z niego ok. 15 funtów.

Ten problem ma 8 na 10 Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Wszystko przez to, że grono naszych rodaków przy zakładaniu rachunku bankowego zostało oszukanych. Zamiast bezpłatnego konta, pracownicy banku założyli im płatny rachunek tzw. PBA. O tym, że co miesiąc za prowadzenia konta będą naliczane opłaty, Polacy nie zostali poinformowani, tak samo, jak i o tym, że usługi wynikające z PBA zwyczajnie im się nie należą. Teraz banki muszą oddać to, co zabrały.

Sprawdź, czy posiadasz konto pakietowe - sprawdzam!

Zwrot opłat bankowych – co to oznacza?

Opłaty za prowadzenie konta to jedne z nielegalnie pobieranych w UK opłat bankowych. Ich pobieranie z kont klientów wyszło na jaw kilka lat temu. Procederem od razu zajął się Sąd Najwyższy, który nakazuje bankom zwrócić pobrane pieniądze i wypłacić odsetki.

Zwrot opłat bankowych oznacza więc, że klient banku otrzymuje bezzwrotną gotówkę, która jest do jego wyłącznej dyspozycji. Może wydać ją na wakacje, remont mieszkania, zakup samochodu czy w każdy inny dowolny sposób. Wysokość zwrotu uzależniona jest od wielu czynników. Jakich? O to postanowiliśmy spytać Paulinę Olszewską z Harvard Claims: 

- Wysokość zwracanej sumy zależy przede wszystkim od tego, w jakiej wysokości opłaty miesięczne się podnosiło, oraz ile lat miało się konto w banku. Ważne jest także odpowiednie uargumentowanie przesłanego wniosku. Osoby korzystające z naszej pomocy zazwyczaj otrzymują sumy powyżej 2500 funtów.

Sprawdź, czy otwarto Ci konto w złej wierze - sprawdzam!

Jak policzyć, ile możesz dostać? (Fot. Thinkstock)

Jak policzyć, ile możesz dostać?

Wiele osób ma obawy co do tego, czy warto starać się o zwrot opłat bankowych. Uważa, że czas poświęcony na formalności będzie niewspółmierny do wypłacanego przez bank odszkodowania. Warto rozwiać te wątpliwości już na starcie i korzystając z kalkulatora dostępnego na stronie https://harvardclaims.co.uk/ policzyć, ile nam się należy.

Zwrot opłat, czyli same formalności?

Nie ma też potrzeby martwić się o formalności. O zwrot opłat bankowych wnioskuje się, wypełniając formularz w języku angielskim. Osoby, które mają problem z jego przygotowaniem mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy firmy Harvard Claims.

Firma od lat pomaga Polakom w odzyskiwaniu niesłusznie pobranych opłat bankowych i działa na zasadach prowizji. Oznacza to, że jeśli nie odzyska pieniędzy z banku, to nie pobiera żadnego wynagrodzenia. W ramach swoich działań Harvard Claims zajmuje się wszystkimi formalnościami oraz negocjacjami z bankiem.

Zwrot opłat bankowych – bezpieczny sposób na dodatkową gotówkę

Zwrot opłat bankowych to dobry sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki. Jest on całkowicie bezpieczny i legalny, a także nie wiąże się z żadnymi nieprzyjemnościami ze strony banku. Profesjonalnie przeprowadzona procedura reklamacyjna pozwala na otrzymanie pieniędzy w ok. miesiąc.

Dodatkową gotówkę możesz otrzymać tylko raz, tak samo, jak wystąpić z wnioskiem reklamacyjnym. W przypadku, gdy na własną rękę wypełnisz go nieprawidłowo i bank go odrzuci, to nie będziesz mógł wystąpić o zwrot opłat bankowych ponownie.

Chcesz skorzystać z pomocy Harvard Claims? Możesz zrobić to jeszcze dziś. Wystarczy wypełnić wniosek kontaktowy, który znajdziesz na https://harvardclaims.co.uk/  

Wypełnienie formularza zajmie Ci 10 sekund. Na swoje pieniądze będziesz czekać tylko kilka tygodni. Można też zadzwonić na polską linię pod nr 01872 62 06 08 aby otrzymać bezpłatną pomoc przy wypełnianiu wniosku.

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.05.2018
GBP 4.903 złEUR 4.304 złUSD 3.669 złCHF 3.701 zł

Sport


Reklama