Menu
Nr ogłoszenia: 1110314 /
18 maja

Thermomix - Płatność za 6 m-cy bez odsetek!

Londyn
Sprzedam
  • Zdjęcia
Thermomix - Płatność za 6 m-cy bez odsetek! Thermomix - Płatność za 6 m-cy bez odsetek! Thermomix - Płatność za 6 m-cy bez odsetek!

Treść ogłoszenia


Zobacz demo lub zamów THERMOMIX - wielofunkcyjne urządzenie kuchenne, które pomaga łatwo i szybko przygotować smaczne posiłki. Korzystając z Thermomixa nie trzeba umieć gotować ! Wystarczy czytać i klikać :)

 

Elektroniczny wyświelacz (w kilku językach), nośnik z przepisami oraz książka dedykowanymi przepisami w komplecie. Opcjonalnie można zakupić Cook-key, który otwiera dostęp do ponad 1000 przepisów z różnych krajów i możliwość przesłania ich na urządzenie po sieci WiFi .... Chcesz więcej szczegółów? - zadzwoń do mnie: 07459 193813

Prezentacja w j.polskim lub angielskim. Książka i nośnik możliwe w j. polskim lub angielskim. Płatność po 6 m-cach bez odsetek (obowiązuje tylko do 26.5, po wpłacie własnej £50)! Ewentualnie dogodne raty na rok, dwa lub trzy od £30 na miesiąc.

 

Umów prezentację jeszcze w maju, a otrzymasz drugą książkę z przepisami na Thermomix gratis. Do tego dostaniesz bezterminowe wsparcie oraz wiele inspiracji do gotowania sezonowych, zdrowych potraw - na maila. Patrz na zdjęcia :)

Kontakt


Ewa - przedstawiciel Thermomix UK
+44 7459193Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 6(+)6
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/9Transakcje przeprowadzaj osobiście. Nie wysyłaj pieniędzy (zaliczki itp.) za rzeczy, których nie widziałaś/łeś.

2/9Większośc oszustw występuje gdy wysyłamy pieniądze za przedmioty, które mają zostać dostarczone pocztą.

3/9Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczącej Twojej osoby (piny, kody dostępu).

4/9Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/9Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/9Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/9Nie wysyłaj rzeczy do nieznajomych za granicę, jest to zwykle oszustwo.

8/9Unikaj fałszywych brokerów ubezpieczeniowych - sprawdź czy są zarejestrowani w FSA (financial service authority).

9/9Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama