Menu
Nr ogłoszenia: 556735 /
26 marca

POKOJ DWOJKA

£120Na tydzień
Londyn Zach.
UB3 hayes
Mam do wynajęcia
Pokój-dwójka (jedno podwójne łóżko)
Dostępne od: 30 kwietnia
  • Zdjęcia
  • Lokalizacja
POKOJ  DWOJKA POKOJ  DWOJKA POKOJ  DWOJKA

Treść ogłoszenia


   pokoj dla jednej osoby  lub pary w domu polozonym niedaleko od hayes town  , (12min  do stacji hayes&harlington) dobry dojazd na heathrow i do centrum londynu. .wszystkie oplaty  w cenie  :internet,energia,woda.dom wykonczony w wysokim standardzie.mile widziane osoby bez nalogow i pracujace na stale,120£ dla jednej osoby, 130£dla pary

Reklama

Kontakt


Kamil
+44 7481177Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 5(-)2
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama
Reklama