Menu
Nr ogłoszenia: 1134873 /
17 kwietnia

One bedroom

£250Na tydzień
Londyn Zach.
UB69TW Greenford
Mam do wynajęcia
Dom, mieszkanie - 1 sypialnia
Dostępne od: 29 kwietnia

Treść ogłoszenia


Mam do wynajęcia one bedroom. Szukam ludzi spokojnych,dbających o czystość,nie naduzywajacych alkoholu,i niepalących. Dom jest czysty,zadbany,spokojny.Świezo poprane dywany.Maksymalnie dla dwoch osób-pary(kobieta i mezczyzna), bez zwierzat.Mieszkanie bez dostępu do ogrodu. Jest możliwość podłączenia polskiej TV,szybki Internet. 250 tygodniowo,rachunki wliczone. 2 tyg depozytu Dostępne od zaraz Jeśli nie odbiorę telefonu,proszę wysłać wiadomość.Oddzwonie

Reklama

Kontakt


Slawek
+44 7956439Wyświetl numer

Odpowiedz na ofertę tego ogłoszenia


Treść:*
Imię i nazwisko:*
Twój email:^
Twój telefon:^
Pytanie aktywujące:*
Wpisz w pole wynik: 7(-)5
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!

Porady Bezpieczeństwa

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Niezastosowanie się do podanych wskazówek/wytycznych może działać na Twoją szkodę

1/7Zgłaszając zainteresowanie nieruchomością nie należy wpłacać żadnych zaliczek/kaucji. Wpłata depozytu powinna zostać zrobiona po otrzymaniu podpisanego obustronnie kontraktu.

2/7Nigdy nie podawaj przez telefon/email detali swojego konta bankowego, ksero dokumentów ani żadnych innych informacji dotyczących Twojej osoby (piny, kody dostępu).

3/7Sprawdź landlorda/agencję zanim zdecydujesz się na proponowany lokal.

4/7Nie należy wysyłać pieniędzy korzystając z firm do przekazów pieniężnych, takich jak Western Union, Moneygram lub Ukash.

5/7Za dokonywanie przelewów bankowych na inne konto bierzesz całkowitą odpowiedzialność. Bank nie może zatrzymać dokonanego przelewu.

6/7Nie przyjmuj czeków od nieznajomych osób, weryfikacja czeku może trwać do 6-ciu miesięcy. Bank zastrzega sobie prawo do odebrania pieniędzy z Twojego konta jeśli czek jest fałszywy.

7/7Jeśli oferta wydaje się zbyt piękna, aby była prawdziwa, to prawdopodobnie tak jest.

Reklama
Reklama