Styczeń22Poniedziałek
<
Styczeń
22po
23wt
24śr
25cz26pt27so28n
29po
30wt
31śr
Luty
1cz
2pt3so
4n
5po
6wt
7śr
8cz
9pt
10so11n
12po
13wt
14śr
15cz
16pt17so18n
19po
20wt
21śr
>

UCL Leaders: Poland in a Global World
Imprezy i wydarzenia › Seminarium
Sobota,
Godzina: 9:00

Patronat:
UCL Leaders: Poland in a Global World
University College London przedstawia drugą edycję konferencji LEADERS.

Druga edycja konferencji UCL LEADERS: Poland in a Global World, zorganizowana przez stowarzyszenie polskich studentów na University College London (UCL), odbędzie się 3 lutego 2018 roku w Londynie.

Tematem tegorocznego panelu kulturalnego na konferencji będzie dyskusja o tym, czym jest tożsamość współczesnych Polaków i co jest jej istotą: czy polska kultura jest homogeniczna czy też raczej przedstawia kulturową złożoność? Obserwując setki polskich studentów za granicą, warto się zastanowić czy migracje i napływ innych kultur odnawia polską tożsamość, czy raczej stanowi zagrożenie dla “polskości.” 

Jest to jednodniowa, interdyscyplinarna konferencja Polskich studentów w Wielkiej Brytanii poruszająca tematykę polskiej gospodarki, polityki, nauki i technologii oraz kultury w kontekście globalizacji. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie pola do dyskusji między czołowymi przedstawicielami tych dziedzin oraz studentami najlepszych brytyjskich uczelni. Tematem panelu ekonomicznego, będzie pytanie „Czy jest dla Polski miejsce w gronie krajów G20?”, a tytuł panelu naukowo-technologicznego będzie brzmiał „Rozwój polskich firm w erze robotyki i sztucznej inteligencji – dziś i jutro".

“Konferencja UCL LEADERS ma na celu pokazanie, że Polska ma swoje miejsce w dzisiejszym zglobalizowanym świecie i że jest to pozycja w czołówce. Polska często jest niedoceniana. Jako Polacy, dumni ze swego kraju i z bycia Polakami, nie zgadzamy się z tymi, często nieprawdziwymi uwagami. Dlatego mamy nadzieję, że poprzez tę konferencję poprawimy zarówno wizerunek Polski, jak i uświadomimy sobie i innym na co Polskę stać,” mówi wiceprzewodnicząca Alexandra Wojtaszewska.

Gdzie: University College London, Darwin Building. Gower St, Bloomsbury, London WC1E 6XA

Kiedy: 3 lutego 2018

Godziny: 9:00 - 17:00

Event jest biletowany, a koszt biletów to: £31.00 w przypadku samej konferencji oraz £46.00 w przypadku konferencji z balem. Część pieniędzy zebranych ze sprzedaży biletów będzie przekazana na organizację charytatywną.

FB wydarzenia: https://www.facebook.com/UCLPolSocLeaders/

Tutaj kupisz bilety: https://studentsunionucl.org/whats-on/clubs-societies/ucl-leaders-poland-in-global-world-2018

 

UWAGA KONKURS!
Do rozlosowania mamy darmowe bilety na konferencję UCL Leaders:Poland in a Global World.
Udział w losowaniu wezmą tylko zgłoszenia z pełnym imieniem i nazwiskiem.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.
Wygraj bilety

 

 
Dodaj wiadomość do:
Reklama
Kobiety Mafii

Odeon Cinema Londyn11/18 Panton StreetSW1Y 4DP