Menu

Porozmawiajmy o samotności w Walentynki

Porozmawiajmy o samotności w Walentynki
Po zeszłorocznym sukcesie swojej akcji, Polskie Centrum Zdrowia Seksualnego - organizacja działająca na rzecz edukacji i profilaktyki zdrowotnej młodych Polaków żyjących w Wielkiej Brytanii - już po raz drugi udostępnia 14 lutego telefon zaufania.
Reklama
„Jasnoniebieska Linia” otwarta jest dla wszystkich młodych polskich emigrantów w całej Europie, którzy są samotni i czują się - zwłaszcza w ten dzień - pozostawieni samymi sobie w rzeczywistości zdominowanej z jednej strony przez echa globalnego kryzysu ekonomicznego, z drugiej strony przez powszechnie udzielającą się już od końca stycznia euforię szczęścia i spełniającej się miłości w dniu św. Walentego.

Dzięki akcji Polskiego Centrum Zdrowia Seksualnego w Londynie: „Porozmawiajmy też o samotności w Walentynki”, ludzie przygnębieni czy cierpiący z powodu samotności, nie będą sami w konfrontacji z falą walentynkowych bodźców miłosnych.

By jak najszerzej pomóc tym osobom przejść przez ten dzień z nadzieją nie tylko na miłość, ale i dobrymi uczuciami oraz przemyśleniami dotyczącymi siebie w kontekście swojej zazwyczaj czasowej samotności, „Jasnoniebieska Linia” (telefon londyński: 020 32 866 722 + globalny skype: pczs_org) czynna będzie w niedzielę, 14 lutego 2010, od rana do wieczora, w godzinach: 11:00 – 17:00 czasu londyńskiego. Dyżur i rozmowy prowadzone będą przez doświadczone wolontariuszki PCZS specjalizujące się w problematyce i terapii związków międzyludzkich.

Więcej informacji na temat działalności centrum znajdziecie na www.pczs.org.
 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 23.04.2018
  GBP 4.779 złEUR 4.180 złUSD 3.416 złCHF 3.495 zł

  Sport


  Reklama