PŚ w kickboxingu: 15 medali Polaków w Dublinie

Kacper Frątczak wywalczył złoto w Dublinie (Fot. Facebook/Kacper Fr.ątczak)
Piętnaście medali - pięć złotych, srebrny i dziewięć brązowych - wywalczyli polscy kickbokserzy w Pucharze Świata w formule full contact w Dublinie.

Podopieczni trenera Radosława Laskowskiego zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

"Na najwyższym stopniu podium w Irish Open stanęli: Karolina Mośko 48 kg, Robert Niedźwiedzki 57 kg, Jakub Pokusa 63,5 kg, Kacper Frątczak 81 kg, Tomasz Piechocki +91 kg, a drugą pozycję zajął Artur Kubiak 91 kg" - poinformował Laskowski.

Irish Open International jest jednym z najbardziej prestiżowych zawodów w kickboksingu w Europie.

Organizowany jest przy pomocy wolontariuszy, dochód przeznaczony jest na organizację charytaywną działającą na rzecz zapobiegania znęcania się nad dziećmi (Prevention of Cruelty to Children).