Wyjazdowa porażka Liverpoolu

Southampton pokonał u siebie wicelidera Premier League Liverpool 1:0. (Fot. Getty Images)
Southampton pokonał u siebie wicelidera Premier League Liverpool 1:0 (1:0) w meczu półfinałowym piłkarskiego Pucharu Ligi w Anglii. Rewanż odbędzie się 25 stycznia. We wtorek Manchester United wygrał u siebie z Hull City 2:0 (0:0).

Jedyną bramkę na St Mary's Stadium zdobył w 20. minucie Nathan Redmond.

Dzień wcześniej - w meczu dwóch innych przedstawicieli angielskiej ekstraklasy - Manchester United pokonał u siebie Hull City 2:0.

Rewanż w tej parze zostanie rozegrany 26 stycznia. Na stadionie Old Trafford bramki padły w drugiej połowie. Najpierw trafił Hiszpan Juan Mata, a wynik ustalił w 87. minucie reprezentant Belgii Marouane Fellaini.

Był to dziewiąty z rzędu zwycięski mecz podopiecznych Jose Mourinho, licząc wszystkie rozgrywki.