Tytoń trzykrotnie pokonany przez piłkarzy Realu

Tytoń skapitulował po strzałach Kolumbijczyka Jamesa Rodrigueza, Isco i Brazylijczyka Casemiro. (Fot. Getty Images)
Piłkarze Realu Madryt pokonali na wyjeździe Deportivo La Coruna 6:2 w środowym meczu 34. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. W drugiej połowie bramki gospodarzy strzegł Przemysław Tytoń, który trzykrotnie dał się pokonać.

Tytoń w przerwie zastąpił kontuzjowanego Germana Luxa. Polak skapitulował po strzałach Kolumbijczyka Jamesa Rodrigueza, Isco i Brazylijczyka Casemiro.

W pierwszej połowie bramki dla Realu zdobyli kolejno: Alvaro Morata, Rodriguez oraz Lucas Vazquez.
Kilka godzin wcześniej Barcelona rozbiła u siebie Osasunę Pampeluna 7:1. Po dwie bramki zdobyli Argentyńczyk Lionel Messi, Portugalczyk Andre Gomes i Paco Alcacer. Jedną dołożył Javier Mascherano, który wykorzystał rzut karny.

32-letni Argentyńczyk w Barcelonie gra od 2010 roku, a było to dopiero jego pierwsze trafienie dla tego klubu.

Barcelona prowadzi w tabeli i ma tyle samo punktów co Real. "Królewscy" rozegrali jednak o jeden mecz mniej.
Osasuna zamyka zestawienie, a ta porażka spowodowała, że nie ma już szans na utrzymanie się.