Szczęście Aptekarzy, remis Czerwonych Diabłów

Spore szczęście miał w dzisiejszym meczu Bayer Leverkusen, który zwyciężył w meczu z Real Sociedad 2:1. Tymczasem Man United zremisował z Szachtarem Donieck.
Bayer Leverkusen pokonał przeciwnika golem, który padł w doliczonym czasie. W podstawowym składzie Aptekarzy wybiegł reprezentant Polski, Sebastian Boenisch i przebywał na boisku do 78. minuty. Wszystkie gole w tym spotkaniu padły po stałych fragmentach gry: Simon Rolfes i Jens Hegeler pokonali bramkarza rywali wykorzystując rzuty wolne, zaś Carlos Vela dobił swoje uderzenie z karnego.

W drugim spotkaniu grupy A Manchester United zremisował na wyjeździe z Szachtarem Donieck 1:1. Goście prowadzili do przerwy po trafieniu Danny'ego Welbecka, jednak nie zdołali utrzymać tego zwycięstwa. Podopieczni Dawida Moyesa kontynuują bardzo słaby okres, którego nie mieli od 24 lat.

Bayer Leverkusen - Real Sociedad 2:1
Bramki: Rolfes, Vela, Hegeler

Szachtar Donieck - Manchester United 1:1
Bramki: Welbeck, Taison