Menu

Panować na zamku choćby przez jedną noc? Wyjątkowe oferty Airbnb

Panować na zamku choćby przez jedną noc? Wyjątkowe oferty Airbnb
Osoby skrycie marzące o życiu na zamku mogą zrealizować swoje pragnienia - choćby na jedną noc. W Irlandii istnieje możliwość wynajęcia za pośrednictwem Airbnb wspaniałych zamków.
Reklama

"To doskonała możliwość uczczenia specjalnej okazji, zebrania rodziny lub przyjaciół i wybrania się na wyprawę do krainy marzeń" - zachęca portal Lovin.ie.

W ofercie Airbnb znaleźć można 5 wyjątkowych zamków. Ballyhannon Castle w hrabstwie Clare to niezwykle fotogeniczna posiadłość, idealna do organizacji wesel. XV-wieczny celtycki zamek może pomieścić do 11 gości w 4 sypialniach. Koszt wynajęcia wynosi od €950 za noc.

Turin Castle w Mayo ma 5 pokoi gościnnych z widokiem na góry Partry. Nocleg w idyllicznej scenerii kosztuje €900. Za €100 więcej można natomiast przez dobę panować na zamku Wilton (hrabstwo Wexford). XIX-wieczna posiadłość, położona nad rzeką Boro, wyposażona jest we wszelkie wygody. W 7 sypialniach może nocować do 14 osób.

W pobliżu malowniczych atrakcji turystycznych Burren, Connemary, Cliffs of Moher oraz Wysp Aran położony jest z kolei Kicolgan Castle (hr. Galway). Posiadłość oferuje jazdy konne oraz wędkowanie w prywatnym stawie. W zamku wygodny nocleg znajdzie jednocześnie 5 osób. Cena już od €300.

Koszt wynajmu Blackwater Castle w hrabstwie Cork jest o wiele wyższy, ale właściciele zapewniają, że warto zapłacić €2,5 tys. za pobyt w ogromnej posiadłości. Zamek oferuje 16 miejsc noclegowych w 10 pokojach. Na miejscu znajduje się 6 salonów, ogromna kuchnia i prywatny bar.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 20.02.2018
  GBP 4.704 złEUR 4.147 złUSD 3.360 złCHF 3.597 zł

  Sport


  Reklama