Milik nie strzelił karnego

Strzał Polaka z 11 metrów w 34. minucie obronił Jan Oblak. (Fot. Getty Images)
Piłkarze Napoli przegrali z Atletico Madryt 1:2 podczas rozgrywanego w Monachium turnieju Audi Cup. Występujący we włoskim zespole napastnik reprezentacji Polski Arkadiusz Milik nie strzelił karnego.

Strzał Polaka z 11 metrów w 34. minucie obronił Jan Oblak. Milik przebywał na boisku do 63. minuty, kiedy zmienił go Dries Mertens. Jego zespół wygrał wówczas 1:0 po bramce Hiszpan Jose Callejona.

W 72. minucie wyrównał jego rodak Fernando Torres, a dziewięć minut później zwycięską bramkę dla Atletico zdobył Argentyńczyk Luciano Vietto.

Piotr Zieliński wszedł na boisko w 64. minucie zmieniając Słowaka Marka Hamsika.

Po wakacyjnej przerwie zespoły Serie A wrócą na boiska 19/20 sierpnia. W ten sam weekend wznowione zostaną rozgrywki Primera Division.