Menu

Meghan i Harry w młodzieżowym radiu w londyńskim Brixton

Meghan i Harry w młodzieżowym radiu w londyńskim Brixton
Książę Harry i Meghan Markle odwiedzili wczoraj młodzieżowe radio w Brixton w Londynie. (Fot. Getty Images)
Książę Harry i Meghan Markle spotkali się z młodzieżą w jednej z londyńskich rozgłośni radiowych i poznali tajniki pracy nastoletnich prezenterów. Była to już druga oficjalna wizyta narzeczonych od czasu ich zaręczyn.
Reklama

Młodzieżowa rozgłośnia radiowa Reprezent jest medium dla młodych ludzi. W tym radiu mogą oni słuchać muzyki, którą lubią, a jakiej nie emitują największe brytyjskie rozgłośnie.

Młodzi prezenterzy Reprezent mają możliwość wypowiadania się na antenie i walczą z negatywnymi stereotypami. To dlatego właśnie radio w Brixton odwiedzili książę Harry i Meghan Markle. Para wspiera wiele młodych organizacji i uwrażliwia na problem zdrowia psychicznego, zwłaszcza wśród nieletnich.

Radio Reprezent jest komunalną rozgłośnią - szkoli się w nich wielu młodych ludzi z dzielnicy. Stacja przyciąga również wielu wolontariuszy. 

Meghan Markle i książę Harry gościli w młodzieżowej rozgłośni radiowej "Reprezent". (Fot. Getty Images)

Członkowie rodziny królewskiej nie są częstymi gośćmi w Brixton – dzielnicy, która znana jest z pulsującego życia nocnego z  popularną sceną muzyczną i clubbingową. Jest to miejsce bardzo zróżnicowane kulturowo i stanowi główne skupisko karaibskiej społeczności zamieszkującej Londyn.

Brixton jeszcze do niedawna miało złą reputację ze względu na wysoki stopień przestępczości - obecnie dzielnica zmienia jednak swój charakter.

Zdaniem komentatorów, wizyta Harry’ego i Meghan w rozgłośni młodzieżowej w tej dzielnicy jest kolejnym sygnałem, że para – podobnie jak młodzi ludzie z Reprezent – będzie przełamywać bariery i walczyć ze stereotypami.

 

  Komentarze


  • Lukasz
   11 stycznia, 09:28

   Mlodziezowe radio w ktorym non-stop leca rapsy o tym jak fajnie jest byc w gangu, krasc i dzgac sie nawzajem nozami. No coz "ksionze" Harry musi wspierac dzika i plemienna kulture wybranki swojego serca.

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama

  Waluty


  Kurs NBP z dnia 21.03.2018
  GBP 4.856 złEUR 4.242 złUSD 3.454 złCHF 3.620 zł

  Sport


  Reklama