Hat-trick Griezmanna w meczu z Getafe

Griezmann był bohaterem tego meczu. (Fot. Getty Images)
Piłkarz Atletico Madryt Antoine Griezmann zanotował hat-trick w wygranym 3:0 meczu z Getafe w 36. kolejce hiszpańskiej ekstraklasy.

Francuz ma już 16 bramek i awansował na piąte miejsce w klasyfikacji strzelców. Napastnik Barcelony Robert Lewandowski strzelił 17 goli.

Griezmann przeciwko Getafe zdobył dwie bramki w pierwszej połowie, a po przerwie podwyższył na 3:0. Aktualnie najlepszym strzelcem ligi hiszpańskiej jest Artem Dowbyk z Girony - 20 goli.

Atletico Madryt odniosło czwarte zwycięstwo z rzędu. "Los Rojiblancos" w 36 meczach zdobyli 73 punkty i zajmują czwarte miejsce w La Liga. Wyżej sklasyfikowane są Girona, Barcelona i Real Madryt, który już jakiś czas temu zapewnił sobie mistrzostwo Hiszpanii.