Gol Marcina Wasilewskiego, remis Leicester City

Marcin Wasilewski nie krył radości po golu dla Leicester City (Fot. Getty Images)
Marcin Wasilewski zdobył gola, a jego Leicester City zremisowało na wyjeździe z Tottenhamem Hotspur 2:2 w meczu trzeciej rundy piłkarskiego Pucharu Anglii. Taki wynik oznacza, że spotkanie zostanie powtórzone, tym razem na boisku 'Lisów'.

Gospodarze prowadzili od dziewiątej minuty, kiedy gola zdobył Christian Eriksen. Wasilewski wyrównał w 19., popisując się celnym uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

"Lisy" wyszły na prowadzenie w 48. minucie. Obronę "Kogutów" ośmieszył Shinji Okazaki. Do awansu gościom zabrakło niewiele. Tuż przed końcem spotkania rzut karny na bramkę zamienił Harry Kane.

Wczoraj z rozgrywkami niespodziewanie pożegnała się Swansea City Łukasza Fabiańskiego. Polskiego bramkarza nie było w kadrze na przegrany mecz z występującym na czwartym ligowym szczeblu Oxford United 2:3.