Menu

Troye Sivan powraca z nowym singlem!

Troye Sivan powraca z nowym singlem!
Troye Sivan to zdaniem wielu jeden z najbardziej utalentowanych piosenkarzy z młodego pokolenia. Swoją popularność zawdzięcza portalowi YouTube. (Fot. Getty Images)
Troye Sivan wydaje nowy singiel i wideo. Utwór "My My My!" zapowiada nowy album artysty, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę tego roku.

Debiutancki album Troye Sivana "Blue Neighborhood" z 2015 roku sprzedał się w ponad 1,5 miliona egzemplarzy na całym świecie i uzyskał nagrodę Gold w Stanach Zjednoczonych. Suma odsłuchów przekroczyła miliard, a liczba wyświetleń klipów kształtuje się na poziomie 500 milionów.

"New York Times" okrzyknął Troye'a mianem "prototypu przyszłej światowej gwiazdy muzyki pop". Młody australijski artysta pojawił się m.in. na okładkach magazynów "Rolling Stone" czy "V Magazine". Associated Press uznało album "Blue Neighborhood" za #1 w 2015 roku. "TIME" określił Troye'a jednym z najbardziej wpływowych nastolatków.

"My My My!" - to pierwszy singiel z nadchodzącego nowego albumu Troye'a Sivana. Teledysk, został wyreżyserowany przez Granta Singera (Lorde, The Weeknd).

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.03.2018
GBP 4.811 złEUR 4.224 złUSD 3.430 złCHF 3.603 zł

Sport


Reklama