Menu

Schudła 70 kg w 1,5 roku i uważa, że odchudzanie nie jest proste

Schudła 70 kg w 1,5 roku i uważa, że odchudzanie nie jest proste
Z niepewnego siebie ważącego 140 kg człowieka, blogerka przerodziła się w przebojową kobietę. (Fot. PAP Life)
Odchudzanie jest proste? Bzdura! - można przeczytać w książce Danuty Awolusi, która w półtora roku schudła o połowę.
Reklama

Danuta Awolusi jest nie tylko autorką bloga "Fit project", ale również książki "Odważona". Awolusi przekonuje w niej, że nie jest ani dietetykiem, ani sportowcem, ani lekarzem, ani supermodelką. Jest za to zwyczajną kobietą, a co ważne - kobietą walczącą.

Po zapoznaniu się z historią Awolusi można przyznać, że jest nie tylko bardzo waleczna, ale też niezwykle zdeterminowana. Jeszcze w styczniu 2013 roku ważyła prawie 140 kg, a w lipcu następnego roku waga pokazywała zaledwie połowę tego. Nie dziwi więc, że Awolusi mówi o sobie "girl on fire" czy "nowo narodzona".

"(...) Chudnięcie to przede wszystkim proces zachodzący w głowie i w sercu. A kiedy już osiągniecie sukces, kiedy zaczniecie się budzić z nową wagą, okaże się, że problemy, demony i kompleksy wcale nie zniknęły" - informuje we wstępie książki Awolusi.

Mimo to blogerka walkę z nadwagą zaczęła metodą małych kroczków, przechodząc żywieniową rewolucję, stopniowo odstawiła cukier i słodycze, zrezygnowała z białego pieczywa i niezdrowych tłuszczy, smażenia, makaronów i ziemniaków, polubiła za to gotowanie na parze oraz sport. Dla chcącego nic trudnego?

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.04.2018
GBP 4.845 złEUR 4.239 złUSD 3.483 złCHF 3.540 zł

Sport


Reklama