Krychowiak po raz kolejny złamał nos!

Nos złamany, ale nie przeszkodzi mi to ukończyć sezon.

Piłkarz Sewilli i reprezentacji Polski Grzegorz Krychowiak podczas wczorajszego meczu z Realem Madryt (2:3) w lidze hiszpańskiej doznał złamania nosa. "Nos złamany, ale nie przeszkodzi mi to ukończyć sezon. Finał Ligi Europejskiej w Warszawie i awans do Ligi Mistrzów. To są moje cele" - napisał dzisiaj na portalu społecznościowym Krychowiak.

W 30. minucie wczorajszego meczu w Sewilli zderzył się on z Ramosem. Polak obficie krwawił z nosa. Przez prawie 10 minut był opatrywany poza linią boczną, a w tym czasie Real zdobył dwie bramki. W drugiej połowie 25-letni piłkarz grał już w masce ochronnej.

Krychowiak złamał nos także w sierpniu 2013 roku na treningu. Wówczas również występował przez pewien czas w masce.

Grać w niej będzie w najbliższym czasie również kapitan polskiej reprezentacji Robert Lewandowski, który we wtorek w półfinale Pucharu Niemiec z Borussią Dortmund w wyniku zderzenia z bramkarzem rywali doznał złamania kości górnej szczęki, nosa i wstrząśnienia mózgu.