Menu

Kolor, który będzie królował tej wiosny!

Kolor, który będzie królował tej wiosny!
Czy czerwień rzeczywiście pasuje każdemu...? (Fot. Getty Images)
Czy czerwień to nowa czerń?
Reklama

Helen Venables, dyrektor House of Colour, firmy zajmującej się analizą trendów i doradztwem w dziedzinie mody, stylizacji i urody, wskazuje, że kolorem, który zdecydowanie będzie królował tej wiosny i lata będzie czerwień, a konkretnie odcień primary red.

Ten wniosek płynie z analizy kolekcji prezentowanych przez największe domy mody i trendów ulicznych. Czerwień coraz śmielej pojawia się również w męskich stylizacjach i modzie męskiej. I dobrze, bo jak wskazuje Venables, to jeden z kilku uniwersalnych kolorów, które pasują do każdego typu urody.

"Odcień primary red to kolor uniwersalny, choć jest nieco agresywny. To, jakie wrażenie będzie dawał zależy również od osoby, która zdecyduje się na stylizację z jego wykorzystaniem" - zapewnia Venables.

"Równocześnie należy pamiętać, że kolory mogą nas odmłodzić albo postarzyć, za ich sprawą możemy wyglądać młodzieńczo i świeżo albo sprawiać wrażenie zmęczonych, poszarzałych. Choć kolor jest istotnym elementem stylizacji i tego, jak finalnie się prezentujemy, mogę zapewnić, że czerwień pasuje każdemu - nie powoduje żadnych skutków ubocznych i sprawia, że wyglądamy szykownie" - dodaje ekspertka. 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.04.2018
GBP 4.822 złEUR 4.216 złUSD 3.455 złCHF 3.519 zł

Sport


Reklama