Linki Sponsorowane
Pracę oferują

£4,000—£4,500na miesiąc

MONTER PACZKOMATÓW - LONDYN I OKOLICE

Budownictwo i Remonty

Londyn > CM6 1TH

Nr ogłoszenia: 1326602
Dodano 8 maja
Treść ogłoszenia

Firma GLOBAL POST SERVICE SP. z o o. poszukuje monterów paczkomatów na terenie okolic Londynu oraz innych miast w UK.

Zakres obowiązków:

Montaż maszyn paczkowych na terenie East of England oraz/i Londynu ( w promieniu do 150 mil od magazynu pod Stanstead CM6 1TH)

Raportowanie prac w aplikacji mobilnej

Jeśli posiadasz uprawnienia i umiejętności możemy zlecić przygotowanie instalacji ( mile widziana 18th Edition oraz CSCS lecz nie koniecznie- zapewniamy szkolenia dla odpowiednich kandydatów )

testowanie poprawności działania maszyny

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, elektrycznej lub montażowej

prawo jazdy kat. B

dokładność, sumienność

chęć do pracy

Zapewniamy:

Atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji) w przedziale £4000-£4500 miesięcznie

Ciekawą i Stabilną pracę w rozwijającym się sekotrze w UK

Praca od Poniedziałku do Piątku

możliwość zdobycia odpowiednich kwalifikacji/szkoleń

niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy

Zapewniamy 3-4 tygodniowy okres szkoleń w PL/UK

Zainteresowanch kandydatów prosimy o kontakt na przez formularz z krótkim opisem oraz lokalizają zamieszkania.

O firmie:

GLOBAL POST BOX SERVICE Sp. z o o. (“GPBS”) to powstała w 2013 roku spółka z siedzibą w Tychach, której głównym przedmiotem działalności jest montaż i rozstawianie paczkomatów. Wiodącym odbiorcą naszych usług jest operator pierwszej i największej sieci paczkomatów w Polsce, dla której zainstalowaliśmy do dzisiaj ponad 10000 urządzeń. Czyni to z GPBS absolutnego lidera rynku instalacji oraz obsługi technicznej tego typu urządzeń. W 2023 r. zainstalowaliśmy na terenie całego kraju 2000 paczkomatów, a pozostałe 500 urządzeń zostały przez nas rozbudowane. Organizujemy i przeprowadzamy międzynarodowe akcje montażowe oraz demontażowe. Obecnie realizujemy kontrakt montażu paczkomatów na rynkach polskim, francuskim, belgijskim, angielskim, włoskim i hiszpańskim.

Prosimy o kontakt przez formularz - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami telefonicznie.

Kontakt

GLOBAL POST BOX SERVICE sp. z o.o.
Jakub Szymanowski

Numer telefon wg wzoru nr kierunkowy kraju nr telefonu, np.: +44 7123456789 lub +48 221234567
* - Pola oznaczone gwiazdką są wymagane!
^ - Przynajmniej jedna forma kontaktu jest wymagana!
Anty spam!
Nie życzę sobie przysyłania na mój adres żadnych informacji o usługach ani innych ofert o charakterze komercyjnym.

Filtruj