Menu

Super Losowanie EuroMillions: 130 mln euro już za rogiem!

Super Losowanie EuroMillions: 130 mln euro już za rogiem!
Super Losowanie EuroMillions odbędzie się już w piątek, 15 września. (Fot. The Lotter)
Czy wiesz, że wielkimi krokami zbliża się już drugie w tym roku Super Losowanie EuroMillions, które odbędzie się już w najbliższy piątek, 15 września i zaoferuje jeszcze większą niż w czerwcu kumulację w wysokości 130 milionów euro?!

Zaskakująco, loteria EuroMillions postanowiła zorganizować kolejne Super Losowanie jedynie dwa miesiące od pierwszego Super Losowania, które odbyło się 30 czerwca 2017 r.

Jeśli wciąż wahasz się nad udziałem w tej ekscytującej loterii powinieneś jak najszybciej zapoznać się z kilkoma faktami, które sprawią, że nie pozwolisz, aby taka okazja uciekła Ci sprzed nosa!

Kumulacja początkowa wyższa aż dziewięciokrotnie

EuroMillions jest jedną z najbardziej ekscytujących loterii, której regularne kumulacje mogą zawrócić w głowie każdemu ALE odbywające się kilka razy do roku Super Losowania EuroMillions są po prostu nie do przebicia. Ile jest do wygrania? Podczas regularnego losowania tej loterii minimalna kumulacja wynosi 17 milionów euro i rośnie z losowania na losowanie, dopóki nie znajdzie się zwycięzca. Nikt na pewno nie pogardzi taką kwotą, jednak dzięki Super Losowaniu fani wielkich emocji nie muszą czekać przez wiele tygodni aż pula urośnie, ponieważ suma wyjściowa, bez względu na wyniki poprzedniego losowania wynosi aż 130 mln euro!  

Szczęściu trzeba dopomóc! (Fot. The Lotter)

Większe pieniądze, równe szanse

Nie tylko kwota, która jest do wygrania oszałamia, ale również fakt, że szanse na jej zgarnięcie są dokładnie takie same jak podczas każdego innego losowania EuroMillions. Oznacza to, że prawdopodobieństwo wygrania 17 mln euro czy 130 mln euro jest dokładnie takie same. Co więcej, loteria EuroMillions oferuje swoim fanom o wiele większe szanse na rozbicie głównej puli nagród niż równie popularne i znane na całym świecie amerykańskie loterie Powerball USA bądź Mega Millions. Wiele osób nie wie, że prawdopodobieństwo wygrania w tej loterii zaczyna się już od 1:21, a oprócz kumulacji wygrać można wiele nagród dodatkowych.

190 mln euro, które nie zdarza się często

Jak wspomniano już wcześniej, kumulacja tej loterii rośnie z losowania na losowanie w przypadku, gdy żaden z graczy nie wytypuje poprawnie wszystkich pięciu numerów głównych oraz dwóch numerów dodatkowych zwanych Szczęśliwymi Gwiazdami. Jak długo rosnąć może pula?

Maksymalna wartość kumulacji wynosić może 190 milionów euro, jednak mówiąc szczerze, taka sytuacja nie zdarza się zbyt często. Dlatego właśnie podczas Super Losowania, które organizowane jest jedynie kilka razy do roku, istnieje o wiele większe prawdopodobieństwo, że pula nagród urośnie do kwoty 190 mln €. Dzięki nadchodzącemu Super Losowaniu, którego pula wyjściowa wynosić będzie aż 130 milionów euro, szanse na to, że kumulacja urośnie do maksymalnej wartości są naprawdę bardzo duże.

Nie musisz iść do kolektury, aby wziąć udział w tym najgorętszym wydarzeniu sezonu, ponieważ kupony na loterię zdobyć możesz online na theLotter. (Fot. The Lotter)

Zgarnij kumulację EuroMillions z wygody własnego domu

Jeśli nie wahasz się już nad udziałem w Super Losowaniu EuroMillions, to od wielkiej wygranej dzieli Cię jedyne kilka kliknięć myszy. Nie musisz iść do kolektury, aby wziąć udział w tym najgorętszym wydarzeniu sezonu, ponieważ kupony na tę loterię zdobyć możesz online na theLotter. Po dokonaniu zakupu Twój kupon zostanie zeskanowany na Twoje prywatne konto na stronie, a Ty będziesz miał pewność, że nie wypadnie Ci on z torebki lub że, jak zdarzyło się już wielu, nie wypierzesz go w kieszeni spodni podczas następnego prania.

Co więcej, dzięki automatycznemu systemowi sprawdzania wygranych, zaraz po losowaniu otrzymasz powiadomienie sms bądź email informujące o Twojej wygranej. Dzięki temu na pewno nie dołączysz do grona osób, które wygrały miliony, jednak nie były tego świadome i nigdy nie odebrały swojej wygranej!

Nic nie może równać się wygodzie oraz bezpieczeństwu zakupu kuponów na Super Losowanie EuroMillions 130 mln € online, dlatego usiądź wygodnie na kanapie, wybierz szczęśliwy zestaw numerów i patrz jak Twoje marzenia o wielkiej wygranej lotto stają się rzeczywistością!

Powodzenia!

www.thelotter.com/pl

Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.09.2017
GBP 4.828 złEUR 4.293 złUSD 3.582 złCHF 3.726 zł

Sport


Reklama