Lewandowski's goal in the match between Barcelona and Tottenham

Robert Lewandowski zdobył pierwszą bramkę już w 3. minucie spotkania. (Fot. Getty Images)
Robert Lewandowski scored for Barcelona in a 4-2 friendly win over Tottenham Hotspur at the home of local rivals Espanyol.

Lewandowski otworzył wynik spotkania w trzeciej minucie, ale do przerwy prowadzili goście z Londynu po dwóch bramkach Olivera Skippa (24, 36).

Polski napastnik opuścił boisko w 61. minucie. W końcówce meczu gole dla Barcelony strzelili: Ferran Torres (81), Ansu Fati (90) oraz Abde Ezzalzouli (90+3).

Był to ostatni sprawdzian "Barcy" przed sezonem 2023/24, który rozpocznie od wyjazdowego meczu z Getafe 13 sierpnia. Drużyna Lewandowskiego, króla strzelców ekstraklasy hiszpańskiej w poprzednim sezonie, będzie bronić tytułu mistrzowskiego.

Lewandowski o życiu i grze w Barcelonie: "Odkryłem nowy sposób życia"